Bir dönem Fenerbahçe Spor kulübü başkanlığı da yapan Kayalar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kaya, işçileri tokatladığı anlar ile gündem oldu.

Katılmadığımız FİFA Dünya Kupası İçin Mehmetçik Katar’a Gönderiliyor! Güvenliği Türk Askeri Sağlayacak! Peki Neden? Katılmadığımız FİFA Dünya Kupası İçin Mehmetçik Katar’a Gönderiliyor! Güvenliği Türk Askeri Sağlayacak! Peki Neden?

Kayalar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kaya, Kadıköy Moda’da bulunan inşaata gelerek işçilere küfrederek saldırdı.

Kaya, şirketin yönetim kurulu üyeleri ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle sıkıntılar yaşamaya başlamıştı ki Holdingin yönetim kurulu üyeleri Tahsin Kaya’dan habersiz Kadıköy Moda’da bulunan bir inşaatı taşeron şirkete verdiği ortaya çıktı.

Durumu öğrenen Tahsin Kaya yaşanılanlar üzerine inşaatı basarak çalışanlara küfürler yağdırdıktan sonra tokatlamaya başladı. Güvenlik kameralarına ve cep telefonu kameralarına yansına küfür ve tokatlama sonrası çalışanlar adliyeye giderek Tahsin Kaya hakkında şikayetçi oldular.

Tahsin Kaya 1986-1989 yılları arasında Fenerbahçe'ye başkanlık yapmıştı. (İHA)