Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş öldü mü? sorusu şu sıralar herkesin korkarak yanıtını almak için beklediği bir haber olmak da iken eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş kaç yaşında? eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş nereli? sorularda sıralar yanıtlarını bekliyor.

Gözden kaçırmayın

Yok Böyle Video! Melih Gökçek Konuştu Paylaşım Rekoru Geldi! Kahkaha Garantili Video! Yok Böyle Video! Melih Gökçek Konuştu Paylaşım Rekoru Geldi! Kahkaha Garantili Video!
Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş öldü mü? sorusu şu sıralar herkesin korkarak yanıtını almak için beklediği bir haber olmak da iken eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş kaç yaşında? eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş nereli? sorularda sıralar yanıtlarını bekliyor. Son dakika gelen haberlerde beyin kanaması geçirdiğini öğrendiğimiz Osman Durmuş hayatını kaybetti. Geçtiğimiz günlerde Osman Durmuş'un son sağlık durumu aramaları revaçta iken 73 yaşında olan eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş'un neden öldü de çok merak ediliyordu

Geçtiğimiz hafta Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş kimdir? sorularının yanıtı ve Osman Durmuş kaç yaşında sorunlarının araştırılması ile birlikte merak edilmekteydi. Peki Osman Durmuş kimdir? eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş öldü mü?

Geçtiğimiz hafta ortaya atılan iddialar da 21. dönem Kırıkkale milletvekili eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş'un hastaneye kaldırıldığı açıklanırken öldü haberlerine de itibar edilmemesi gerektiği söylenmişti Ancak son dakika elimize geçen bilgilerde MHP'nin resmi internet sayfası Twitter hesabından yapılan açıklamada geçirdiği beyin kanaması sebebi ile eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş'un hayatını kaybettiği belirlendi Peki Eski Sağlık Bakanı
Osman Durmuş kimdir?

Osman Durmuş, 5 Ağustos 1947'de Çankırı'da doğdu. Babasının adı Mehmet, annesinin adı Elif'tir. Tıp Doktoru ve Öğretim Üyesi; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Aynı fakültenin Anatomi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimi yaptı. Ankara Hastanesinde Genel Cerrahi İhtisası'nı tamamladı.

Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak görev yaptı. 1990'da doçent, 2003'te profesör oldu. Türkiye Üniversite Öğretim Elemanları Sendikası'nın Kurucusu oldu ve Başkanlık görevinde bulundu. Ulusal ve uluslararası yayınlarda 60 kadar makalesi yer aldı.
21. Dönem Kırıkkale Milletvekili. 57. Hükümet'te Sağlık Bakanlığı görevini yürüttü.

İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Fransızca bilen Durmuş, evli ve 3 çocuk babası.