Her salı akşamı final gibi bir bölümle ekranlara gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölüm fragmanı yayınlandı.

Her salı akşamı final gibi bir bölümle ekranlara gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Aralık salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölüm fragmanı neler olacak. EDHO 176. bölüm fragmanı izle!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölüm fragmanı izle!

EDHO 176. bölüm fragmanı ses getirdi. Her salı akşamı rekorlar kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölüm fragmanı izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölüm fragmanı neler olacak. Bugün çıkan fragman sonrası Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü merakla bekleniyor.

EDHO 176. bölüm fragmanı 15 Aralık

ATV fenomen dizisi EDHO'da Korkmazların Alpaslan'a son saldırısı sonrası ailesini kaybeden Emin hapishaneden çıkacak. Hapiste Alpaslan'a kıyamayan Emin, bu sefer herşeyi farklı düşünüyor. Alpaslan yapacağı hamlelerle EDHO'ya damga vurmaya hazırlanıyor.

Didem Alpaslan'ı seçti!

Hızır Ali ve Alpaslan arasında ciddi bir seçim yapmak isteyen Didem, seçimini Alpaslan'dan yana kullanıyor. Ancak Didem'de büyük bir sır ortaya çıkacak gibi duruyor. Özellikle düşündükleri tam bir Pensilvanya aklı olarak lanse ediliyor. Bu sebeple Didem sürpriz bir karakter olarak yeni bir düşman olabilir. Çünkü Didem'in yetiştiği evde fikirler Pensilvanya'dan geliyor.

Haşmet Façalı show var!

Bu hafta Alpaslan'a en büyük destek diziye girdiğinde Haşmet Ağa olarak katılan Haşmet Façalı, ağalıyı devreye giriyor. Alpaslan'a çok büyük bir destek verecek Haşmet, Alpaslan'ı evinde ağırlayacak. Bu ağırlama da Didem'le Alpaslan yakınlaşacak.

Ali Sürmeli dönüyor!

EDHO 176. bölüm sonunda bu hafta çekimleri başlayan Ali Sürmeli EDHO'ya dönüyor. Doğan baba karakterini canlandıracağı EDHO'da, önce pandemiden yaş sınırı, hemen ardından beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli diziye geliyor.

Alpaslan'ın babası geliyor!

EDHO'da senaryo gereği Alpaslan'ın babası geri dönüyor. Alpaslan Çakırbeyli'nin babası çok sürpriz bir geri dönüşle ölmediği ortaya çıkacak. Senaryo bundan sonra hızır Çakırbeyli ve abisi arasında geçecek. Çakırbeyliler de ikiye ayrılacak.