ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 183. Bölüm heyecanı 23 Şubat Salı akşamı ekranlara geldi.

Zeyinyağına dev zam kapıda! Fiyatlar yükselmeden stoklayın… Zeyinyağına dev zam kapıda! Fiyatlar yükselmeden stoklayın…
ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 183. Bölüm heyecanı 23 Şubat Salı akşamı ekranlara geldi. Diziseverler Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 183. Bölümünü soluksuz izlediler! EDHO Alparslan öldü mü? Çakırbeyliler bir kayıp daha mı veriyor? Hızır Çakırbeyli intikam yemini ediyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün an itibariyle ATV ekranlarında sona ermesiyle birlikte internette araştırmalar başladı. ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, EDHO 183. Bölüm izle seçenekleri sorgulanıyor. EDHO 183. Bölüm izle seçeneğiyle birlikte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları haberimizde sizlerle...

ATV ekranlarının sevilen, reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 183. Bölüm bu akşam ekranlara geldi. Diziseverler büyük heyecana sahne olan EDHO 183. Bölümde adeta ekrana kilitlendiler! Edho 182. Bölümde Alparslan vurulmuştu! Bu akşam yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüme de Alparslan Çakırbeyli’nin vurulması damgasını vurdu!

Alparslan Çakırbeyli yaşayacak mı? Diziseverler, Alparslan’ın vurulmasının şokunu 183. Bölümde de yaşadı! Alparslan Çakırbeyli’ye hain suikastin ardından herkes seferber oldu ve Alparslan’ı hastaneye yetiştirdi. Ancak Alparslan Çakırbeyli’den üzücü haber geldi! Alparslan Çakırbeyli’nin yeni hali herkesi şoke edecek! Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜM İZLE

ATV ekranlarında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü büyük heyecana sahne oldu! Diziseverler, Alparslan Çakırbeyli’nin akıbetini öğrenmek için ekran başına kilitlendiler! Otelin lobisinde vurulan Alparslan Çakırbeyli hayatta kalabilecek mi? Herkesin gözü önünde vurulan Alparslan izleyiciyi hüzne boğuyor!

EDHO ALPARSLAN ÖLDÜ MÜ?

Alparslan Çakırbeyli’nin vurulmasının ardından herkes seferber oluyor! Alparslan, hızla hastaneye kaldırılıyor. Derhal ameliyata alınıyor. Herkes perişan şekilde hastanede Alparslan’dan gelecek güzel haberi bekliyor. Alparslan Çakırbeyli yaşayacak! Alparslan Çakırbeyli zor geçen ameliyatın ardından hayata tutunmaya başaracak.

Ameliyatın ardından doktorlar, Alparslan’ın yaşamasının mucize olduğunu söylüyorlar! Alparslan’a isabet eden kurşun 1 cm sağa isabet etseydi, Alparslan’ı ömür boyu felç edecekti. Ancak şimdi sadece belden aşağısı tutmayacak! Alparslan Çakırbeyli kötürüm kaldı!

Alparslan Çakırbeyli’nin fizik tedavi süreci başlayacak! Alparslan Çakırbeyli tekrar eski günlerdeki gibi yürüyebilecek mi? Herkes ameliyattan sonra Alparslan’ın belli olacak sağlık durumunu merak ederken, felç olup olmayacağı sorusu da herkesi yasa boğuyor!

HIZIR ÇAKIRBEYLİ’DEN İNTİKAM YEMİNİ

Hızır Çakırbeyli, ameliyata alınan yeğeni Alparslan Çakırbeyli’nin intikamı için hızla harekete geçiyor! Tipi ve hastanede bulunan herkese, hastaneden ayrılmalarını, tetikçinin otele nasıl girdiğini, kimin adamı olduğunu ve adres bulmalarını istiyor! Hızır Çakırbeyli, şimdi yeğeni için taş üstünde taş bırakmayacak!

İSHAK’TAN BÜYÜK HAMLE

Alparslan Çakırbeyli’ye suikasti hazırlayan İshak, bu girişiminde de başarılı oluyor! Çakırbeyliler şimdi İshak’ın üstüne gidecekler. İshak ve Çakırbeyliler arasındaki mücadelede güç dengeleri bir kez daha değişecek. Masada olup bitenler de bu çekişmeye yansıyacak. Korkmazlar, İshak’ın yanında saf tutup hainliklerini bir kez daha gösterecek. Alparslan’ın vurulmasının ardından Kimsesir Doğan’ın ne yapacağı ise merakla bekleniyor.

EDHO 184. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 183. Bölüm bu akşam yayınlandı ve artık sona erdi. Diziseverler şimdi gelecek hafta ekranlara gelecek Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm için araştırmalara başladılar. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu yanıt arıyor. EDHO 184. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığında ilk biz, bu sayfadan sizlerle paylaşacağız. EDHO 184. Bölüm fragmanı için lütfen beklemede kalınız.