Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. bölüm fragmanı İlyas kimi vurdu? Haşmet Façalı ölüyor mu?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 194. bölüm fragmanı İlyas kimi vurdu. Haşmet Façalı ölecek mi? ATV fenomen dizisi EDHO 194. bölüm fragmanı ses getirdi.

Dizi Haberleri 10.05.2021 - 10:13 10.05.2021 - 10:23 Berkay Keskin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 194. bölüm fragmanı İlyas kimi vurdu. Haşmet Façalı ölecek mi? ATV fenomen dizisi EDHO 194. bölüm fragmanı ses getirdi.

EDHO 194. bölüm fragmanı yayınlandı!

ATV fenomen dizisi EDHO 194. bölüm fragmanı yayınlandı. Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Ali Sürmeli gibi yıldız isimlerin yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. bölüm fragmanı büyük sürprizler var. EDHO 11 mayıs kim ölecek? EDHO 194. bölüm veda eden isim kim?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. bölüm fragmanı İlyas kimi vurdu!

Hedefe kendini alan ve Pınar'la bir mekanda toplanarak kendini öldürtmeye çalışan İlyas Çakırbeyli masada bir kişiyi öldürüyor. Peki İlyas kimi vuracak? EDHO veda eden isim kim olacak?

Haşmet Façalı ölecek mi?

İlyas'ın masada Haşmet Façalı ölümünü oylayacağım demesi sonrası İlyas masada bir kişiyi vuruyor. Masada vurulan kişi Haşmet Façalı mı sorusu cevap arıyor. Ancak ilan365 sizler için masada vurulan kişiyi öğrendi.

EDHO 194. bölüm ölen Yavuz!

EDHO 194. bölüm fragmanı sır gibi saklanna kişi ve vurulan kişi Yavuz! Pınar ile plan kuran İlyas Çakırbeyli Yavuz'un ihanetini bir kez daha ispat ederek EDHO veda ettirecek. Bölümde İlyas ve Haşmet arası açık olsa da barış da sağlanacak!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. bölüm fragmanı!

Peker sahneleri devam edecek mi?

EDHO Peker sahneleri bu bölümde devam edecek mi yok mu sahneler mi atıldı merak ediliyor. Sedat Peker'in söylediği Peker karakteri beni karalıyorlar sonrası Peker diziden mi çıkacak göreceğiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@