Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm fragmanı Hızır Ali ve Didem Façalı öldü! EDHO 195. bölüm büyük olay

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm fragmanı yayınlandı! ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm fragmanı büyük şok yaşandı. Haşmet ve İlyas yerine Hızır Ali ve Didem Façalı

Dizi Haberleri 16.05.2021 - 23:02 16.05.2021 - 23:02 Berkay Keskin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm fragmanı yayınlandı! ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm fragmanı büyük şok yaşandı. Haşmet ve İlyas yerine Hızır Ali ve Didem Façalı diziye veda ediyor!

EDHO 195. bölüm fragmanı yayınlandı!

ATV ekranların en sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm fragmanı şok ayrılık yaşanıyor. Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm fragmanı Haşmet Façalı insafa gelerek ve kızını mutlu etmek için Hızır Ali ile ani evlilik kararı aldırıyor. Hızlı bir şekilde evlenen Hızır Ali ve Didem Façalı büyük bir şok yaşanıyor!

Didem Façalı ve Hızır Ali ölüyor mu?

ATV fenomen dizisi EDHO'da karşı tarafta durmuyor. Volkan ve ekibi Hızır Ali ve Didem bulunduğu arabaya sıkarak oradan kaçıyorlar. Polis kılığında pusuya düşen Hızır Ali ve Didem Façalı diziye veda edecek mi araştırdık!

Hızır Ali yaşıyor, didem ölüyor!

Setten aldığımız bilgiye göre EDHO 195. bölüm fragmanı Hızır Ali yaşayacak. Hızır Ali ve Didem Façalı öldü diyerek fragmanda şaşırtan açıklama yapılsa da Didem façalı'nın hayatını kaybettiği ve diziye veda ettiği öğrenildi.

EDHO 195. bölüm fragmanı yayınlandı!

Haftaya Haşmet Façalı ölümü sonrası bir şok daha alacak Façalı ve Çakırbeyli ailesi sonrası İlyas Çakırbeyli ölümüyle sezon finali yapılacak.

Ömür ve İlyas barışacak mı?

Hızır Ali ve Didem Façalı düğününde Ömür ve İlyas da görüntüleniyor. Ömür ve İlyas'ın Haşmet façalı düzelmesiyle Behzat Façalı etkisiyle Ömür ve İlyas'ın da barışması bekleniyor. EDHO 195. bölümüyle 18 mayıs salı akşamı ATV'de yayınlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@