Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm izle 1 Haziran 2021 ATV EDHO son bölüm tek parça

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm izle. ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm yayınlandı. 1 Haziran Salı akşamı ekranlara gelen EDHO 197. bölüm tamamı izle. EDHO

Gündem 01.06.2021 - 22:26 01.06.2021 - 22:27 Berkay Keskin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm izle. ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm yayınlandı. 1 Haziran Salı akşamı ekranlara gelen EDHO 197. bölüm tamamı izle. EDHO son bölüm tek parça izle!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm tamamı izle!

ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm tamamı izle. 1 Haziran 2021 Salı akşamı ekranlara gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm tamamı izle. EDHO 197. bölüm tek parça izle. Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran EDHO 197. bölüm tamamı izle. EDHO son bölüm tek parça izle!

EDHO 197. son bölüm tamamı izle!

Her hafta salı akşamı ekranların en çok izlenen dizisi olan EDHO yeni bölüm rekorlar kırıyor. EDHO 197. bölüm tamamı izle. EDHO 197. bölüm tek parça izle. Yayınlandığı yeni bölümler rekor kıran EDHO 197. bölümüyle rekor kırdı. EDHO 1 haziran salı akşamı tek parça izle yayını sizlerle.

Emine Façalı kızara ayar verdi!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da hem kardeşi Tipi, hem eşi Haşmet Façalı kaybeden Emine Hanım'dan büyük racon elli. Didem'i de kaybeden Emine Façalı Ömür'e büyuk bir ders verdi ve yaşarken İlyas'a kavuş mesajı verdi. 

Alpaslan Baba döndü!

EDHO 197. bölümde alpaslan baba geri döndü. Alpaslan Çakırbeyli, Rıdvan'ın oğlunu öldürmemiş ve fidanlığa getirmişti. Büyük bir emirle Rıdvan oğlundan alınabilecek tüm emirleri alması da adamlarına kaldı ve Rıdvan oğlu büyük bir şok yaşadı. 

Hamdi Baba ve Seko ganimet peşinde!

Rıdolara ait mekanlara çökme izni alan Hamdi Baba ve Seko'nun günlük ganimetleri alması yine heyacanlandırdı. Çatışmaya mı hasretiz Abbas'ı da yanına alarak güzen ganimet toplamaları ekrana kitledi.

Hızır Ali ağlattı!

EDHO 197. bölüm izle yayında Hızır Ali herkesi ağlattı. Hızır Ali, evde keşke ben ölseydim diyerek hüngür hüngür ağlattı. hızır Ali hem televizyondakileri hem dizideki arkadaşları ağlattığı sahne rekor kırdı.

Bir hüzünde Behzat'ta!

EDHO 197. bölümde bir Hüzünde Behzat Façalı'dan geldi. Façalı son erkeği Behzat "Şuraya bakıyorum abim oturuyor, kapı açılacak Didem gelecek zannediyorum" sözleri yine İlyas ve Behzat'ı kardeş etti ve gözyaşları sel etti. Behzat Façalı diziden ayrılacak mı büyük merak konusu olurken 1 Haziran salı akşamı yayınlanan bölümde Behzat halen yaşıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@