Başrollerini Oktay Kaynarca ve Ozan Akbaba'nın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleriyle izleyenlerin ekran başına kitlemeye devam ediyor. Her bölümde birbirinden heyecanlı gelişmelerin yaşandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde behzat ve İlyas!a büyük tuzak kuruldu. Hal böyle olunca Behzat Façalı'nın diziden ayrılacağı iddiaları sosyal medyada yankılandı. Peki Emir Benderlioğlu neden diziden ayrılıyor? İşte detaylar...EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BEHZAT DİZİDEN AYRILIYOR!Edho 160. bölümün finalinde İlyas ve Behzat'a tuzak kurulması herkesi korkuttu. Haliyle Behzat'a hayat veren Emir Benderlioğlu'nun diziden ayrılacağı iddiaları konuşulmaya başlandı. Ancak bu hafta yayınlanan 161. bölümde iki adamda kendilerini kurulan tuzaktan sağ salim kurtuldu. Yani Behzat diziden ayrılmayacak.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!


EMİR BENDERLİOĞLU EDHO'DAN NEDEN ÇIKIYOR?Yukarıda da anlattığımız gibi Behzat ve İlyas kurtulunca, Behzat'ın ölmesi gibi bir ihtimal kalmadı. Yeni bir sıkıntı çıkmazsa Behzat dizide kalmaya devam edecektir. Zaten Behzat sevilen karakter. Bu durumda Emir Benderlioğlu da kadrodaki yerini koruyacaktır. 
Editör: İlan35