Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir ayrılık daha! Kimsesiz Doğan Ali Sürmeli veda etti Kimsesiz Yaşar geldi

ATV ekranların sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir ayrılık daha yaşanıyor. EDHO reyting rekortmeni dizisinde Ali İpin sonrası bir ayrılık daha yaşanıyor. EDHO üzen ayrılık kararı geldi.

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 17:25 07.06.2021 - 17:30 Berkay Keskin

Her hafta salı günü en çok izlenen dizi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenmedik ayrılık gerçekleşiyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kimsesiz Doğan'ı veda ediyor. salı akşamları muhteşem giden dizide Ali Sürmeli kısa süreliğine tad verdiği diziden ayrılıyor.

Kimsesiz Doğan gidiyor!

EDHO'da Kimsesiz Doğan dönemi sona eriyor. Kadroya sezon başında katılsa da hem hastalığı hem virüs izin vermemesiyle az görülen Kimsesiz Doğan karakterinden kötü haber geldi. usta oyuncu Ali Sürmeli canlandırdığı Doğan Baba diziye veda ediyor!

EDHO'da üzen ayrılık!

Her hafta en çok izlenen dizi olan EDHO, Ali İpin sonrası bir yıldız isim daha gidecek. Kimsesiz Doğan karakteri yerini Fedailere bıraksa da yeni transferler de kapıda olduğu öğrenildi.

EDHO Kimsesiz Yaşar geliyor!

EDHO Kimsesiz Doğan vedası sonrası sürpriz bir transfer atağı da yapacak. Gelecek sezon Olgun Şimşek canlandırdığı Kimsesiz Yaşar EDHO geri dönecek. Kimsesizlerin yeni başı olacak Kimsesiz Yaşar, Kimsesiz Doğan ölümüyle Kimsesiszlerin başına geçecek.

Geçtiğimiz sezon hüzünlü bir şekilde ayrılan Kimsesiz Yaşar sevilen diziye geri dönüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@