Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Bomba Transfer!

Salı akşamlarının rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a sürpriz transfer! Usta isim kadroya dahil oldu! İşte detaylar..

Dizi Haberleri 15.09.2021 - 13:00 15.09.2021 - 13:01 Azra Özdemir

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezonuna kısa bir süre sonra merhaba diyecek!

Yeni sezonunada heyecanın hiç bitmeyeceği, sürükleyici hikayesi ile bomba gibi hazırlanan dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Uğur Yücel EDHO'da!

En son Kırmızı Oda dizisinde gördüğümüz usta oyuncu Uğur Yücel, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna dahil olduğu öğrenildi. Atv'nin sevilen dizisi Ekim ayında kaldığı yerden devam edecek.u

Fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yapımcılığını Raci Şaşmaz üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda ise  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. Senaryoda Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alınmaktadır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı ATV ekranlarında saat 20:00'de yayınlanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@