Salı akşamlarının rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a sürpriz transfer! Usta isim kadroya dahil oldu! İşte detaylar..

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezonuna kısa bir süre sonra merhaba diyecek!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları Kimdir? İşte Merakla Beklenen Dizi İle İlgili Detaylar... Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları Kimdir? İşte Merakla Beklenen Dizi İle İlgili Detaylar...

Yeni sezonunada heyecanın hiç bitmeyeceği, sürükleyici hikayesi ile bomba gibi hazırlanan dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Uğur Yücel EDHO'da!

En son Kırmızı Oda dizisinde gördüğümüz usta oyuncu Uğur Yücel, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna dahil olduğu öğrenildi. Atv'nin sevilen dizisi Ekim ayında kaldığı yerden devam edecek.u

Fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yapımcılığını Raci Şaşmaz üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda ise  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. Senaryoda Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alınmaktadır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı ATV ekranlarında saat 20:00'de yayınlanmaktadır.