Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO yeni bölüm 9 Şubat Atv yayın akışı incelemesinde yer almayınca dizinin Fenomen izleyicileri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm 9 Şubat var mı yok mu aramalarına bugün itibarı ile koyulmuşken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? EDHO yeni bölüm neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman? gibi soruların yanıtları şu sıralar EDHO Fanatikleri tarafından çok meraklı araştırılıyor

Aslında geçtiğimiz hafta açıklanan yayın akışı bilgilerinde edho dahil hafta boyunca ATV ekranlarında yayınlanan dizilerin yeni bölümlerinin olmaması yerine Ziraat Türkiye Kupası maçının olması izleyiciye EDHO yeni bölüm ne zaman? sorusuna yöneltmiş iken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz takipçileri EDHO yeni bölüm detayları araştırmasını yapmaya devam ediyor. Her hafta salı günü yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkan edho'dan 9 Şubat Salı akşamı için kötü haber duyuruldu. Peki EDHO bu akşam neden yok?

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı yok mu?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz namidiyar EDHO bu akşam Ziraat Türkiye kupası Fenerbahçe Başakşehir maçının ATV ekranlarında yayınlanacak olması sebebiyle yeni bölümü ile yayınlanmayacak . EDHO bu akşam yeni bölümü ekranlara gelmeyecek.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan EDHO yeni bölümün Sonrasında bütün izleyici yeni haftada neler olacağını Bir haftadır merakla araştırırken, karşılarına çıkan Daha doğrusu yayınlanmayan EDHO yeni bölüm fragmanı ile birlikte büyük bir telaş ve arayış içerisine girdi.  EDHO yeni bölüm fragmanını yayınlanmaması ATV yayın akışında olmaması sebebi ne sizler için yukarıdan belirttik. EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. bölüm fragmanı henüz yayınlanmaması izleyiciyi Telaşe kaptırmışken 9 Şubat Atv yayın akışı ile nihayetinde soru yanıtlandı. ATV yayın akışında 20.45 itibarı ile yer alan fenerbahçe-başakşehir maçı olacak iken EDHO 182. bölümü ile bu hafta ekranlarda olmayacak.

ATV Şubat yayın akışı


ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Beni Bırakma

16:20 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

19:45 Kupa Günlüğü

20:45 Fenerbahçe M. Başakşehir

22:30 Akıncı

01:45 Kanatsız Kuşlar

04:45 Bir Zamanlar Çukurova

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman


Söylediğimiz gibi 9 Şubat 2021 Salı akşamı EDHO 182. bölümü yayınlanmayacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ne zaman sorusunun yanıtı olarak karşımıza bir sonraki hafta çıkmakta. Yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. bölümü 16 Şubat 2021 Akşama dizi saati olan 20.00 itibarı ile ekranlarda olacak

EDHO yayınlanan son bölümünde Ceylan'ın Ebru'nun yaptığı ihanet sonrasında adeta şoka girmesi sebebiyle eşi Hızır'ın kendisini ne kadar geri çekmesine rağmen Cihan'ı öldürmüştü.  EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. bölüm yaşananlar çok merak edilirken dizinin yeni bölümü için bir hafta daha beklemeniz gerekiyor.

Bu haftanın maçları


9 Şubat 2021 20:45 FENERBAHÇE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
10 Şubat 2021 20:45 GALATASARAY A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
11 Şubat 2021 17:45 DEMİR GRUP SİVASSPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
11 Şubat 2021 20:45 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.