ATV ekranların fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümlerinde büyük bir sürprize imza attı. EDHO'da FETÖ dönemi işlenecek.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!
ATV ekranların fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümlerinde büyük bir sürprize imza attı. EDHO'da FETÖ dönemi işlenecek. 20 yıllık kumpaslar ve içeriye sızlamalar en net FETÖ dönemi EDHO tarafından işlenecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fethi kim olacak?

FETÖ'yü işleyecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da ilk karakterin kim olacağı merak ediliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fethi ağabey kim olacak? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fethi karakterini kim oynayacak henüz belli olmadı.

EDHO FETÖ'yü işleyecek!

EDHO'da bu hafta itibariyle FETÖ dönemi resmen başladı. 20 yıllık sızmalar, kolej dönemleri ve Pensilvanya gibi şifreleri konuşmalar sonrası Fethi Ağabey'in 20 yıllık FETÖ görevlisi olarak diziye katılacak. Hızır ve ekibinin içinde ajan olan kişi herkesi şaşırtacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi Kurtlar Vadisi dizisinde olduğu gibi yakın gündeme dair bomba bölümlerle geliyor.