Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarına müjde! Hızır ikna edildi! Elif geliyor! Özgü Namal EDHO'ya

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarına güzel haber geldi! Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran EDHO'da büyük sürpriz var! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır'ı Elif'le ikna edildi!

Dizi Haberleri 27.06.2021 - 15:50 27.06.2021 - 15:50 Berkay Keskin

ATV ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizler bitmiyor. Hızır Çakırbeyli pasif role çekileceği hatta henüz sözleşme imzalaması EDHO cephesinde hayranlarına üzen gelişmeler olarak gösteriliyordu. Ancak büyük bir sürpriz oldu ve Hızır Çakırbeyli karakterini oynayan Oktay Kaynarca ikna edildi!

Oktay Kaynarca EDHO 7. sezonda yer alacak!

Ekranların en sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz büyük bir sürpriz gerçekleşti ve EDHO'da Hızır Çakırbeyli karakteri oynayan Oktay Kaynarca yeni sezon için ikna edildi. EDHO'da Oktay Kaynarca yeni bir partner aranıyor!

Pelin Akil Barbaroslar'a geçti!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz Çakır yer aldığı Meryem Çakırbeyli, Ceylan karakterini oynayan Sanem Çelik, Sevda Meftun karakterini oynayan Naz elmas sonrası, EDHO'da bu sezon Bahar karakteriyle Pelin akil dahil olmuştu. Pelin akil ve Oktay Kaynarca birbirilerini çok sevse de hem yaş gereği hem hayranları tarafından Ceylan ve Meryem kadar Bahar içe sinmedi. Bu sebeple Bahar karakteri apar topar Ankara gönderildi ve Pelin Akil vedayı instagramdan yaptı. Ancak EDHO 7. sezonda bomba bir isimle görüşmeler başladı!

Elif Eylül Süleyman Çakır buluşuyor!

EDHO 7. sezonda Oktay Kaynarca başrol olarak Kurtlar Vadisi efsane ismi Elif Eylül'ü canlandıran Özgü Namal ile görüşmelere başladı. Özgü Namal, EDHO 7. sezonda yer alması için ufak bir kaç pürüz kaldığı, eşini kaybeden Özgü Namal'ın çalışmayı çok istediği ve az da olsa kafasını rahatlatmak için projede yer aldığı öğrenildi.

Özgü Namal EDHO geliyor!

İstihbarattan kurtulamayacak olan Hızır Çakırbeyli ve Alpaslan Çakırbeyli hem koruma hem Hızır'a eş olarak Özgü Namal EDHO geliyor. Yeni sezonda yine salı akşamları en çok izlenen yapımı olacak EDHO'da Özgü Namal yer alması hayranlarını heycanlandırdı.

Kurtlar Vadisi dizisinden bir çok ismi gördüğümüz EDHO son bombası Özgü Namal tüm sosyal medyada büyük bir sevinçle karşılaştı. Özgü Namal EDHO 7. sezonda sözleşme imzalaması an meselesi olduğu öğrenildi ve imzalar atılınca hayranları daha çok sevinecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@