Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli ölüyor! Oktay Kaynarca diziden apar topar ayrıldı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli şoku! ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok eden ayrılık! Hızır Çakırbeyli karakteri canlandıran Oktay Kaynarca

Dizi Haberleri 23.05.2021 - 21:30 23.05.2021 - 21:33 Berkay Keskin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli şoku! ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok eden ayrılık! Hızır Çakırbeyli karakteri canlandıran Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

ATV fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı yayınlandı! 25 Mayıs salı akşamı yayınlanacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok ayrılık yaşanıyor. Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca diziden veda ediyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm Fragmanı

Haşmet, Didem ve Hızır Ali intikamı alınıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölümde Haşmet Façalı, Didem ve hastaneden çıkmaya çalışan Hızır Ali intikamı alınacak. Çiftlikte yakalanan Rado'ların oğulları diziye veda edecek. Ancak evlatlarını kaybeden Rado hamlesi herkesi şok edecek!

Hızır Çakırbeyli havaya uçuyor!

EDHO 196. bölümde Hızır Çakırbeyli vedası şok edecek. Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli diziye veda edeceği iddia ediliyor. Son günlerde ülkeyi sallayan Sedat Peker ve Mehmet Ağar yakınlığıyla bilinen Oktay Kaynarca diziye veda edecek gibi görünüyor.

Sedat Peker'le çocukluk arkadaşı olan Oktay Kaynarca, EDHO senaryo gereği veda edeceği konuşulurken bir taraftan da sezon sonu geri döneceği yönünde bir plan olduğu düşünülüyor. Bindiği araba havaya uçacak Hızır Reis en azından Eylül'e kadar olmayacak gibi görünecek.

Geçtiğimiz haftalarda Haşmet Façalı karakteri diziye veda edecekti ancak Hızır kadar çok sevilen ve güçlü karakter olan Façalı Dayı diziye devam etme kararı aldırıldı. Façalı dayının cenaze işlemleri olmaması yaşadığını gösteriyor ancak Dido'nun cenaze sahnesinde rado'ların saldırısıyla Hızır diziye veda ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@