Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İki Ayrılık daha! EDHO 199. bölüm fragmanı gözyaşlarını sel edecek

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İki ayrılık daha. Yayınlandığı salı akşamları reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılıklar yaşanıyor. EDHO 199. bölüm fragmanı üzecek.

Dizi Haberleri 15.06.2021 - 00:12 15.06.2021 - 00:12 Berkay Keskin

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ayrılıklar bitmiyor. Yayınlandığı salı akşamları çok izlenen EDHO 199. bölüm fragmanında iki ayrılık daha yaşanacak. EDHO üzen ayrılık haberleri peş peşe geliyor.

EDHO 199. bölüm fragmanı sezon finali yapıyor!

EDHO 199. bölüm fragmanı birlikte sezon finali yapıyor. 15 Haziran salı akşamı EDHO görkemli bir sezon finaliyle bitecek. EDHO 7. sezon öncesi dizide adeta vedalar peş peşe gelecek.

Pelin Akil EDHO veda ediyor!

Hızır Çakırbeyli Ankara gönderdiği Pelin Akil diziye veda ediyor. Sezon başından gelen ve Bahar karakteriyle çok sevilen Pelin Akil sevilen diziye veda ediyor. EDHO Bahar'ı diziden çıkacak ve bir daha gelip gelmeyeceği merak edilecek.

Sezon başından beri Haşmet Façalı, Doğan baba, Ceylan, Didem, Tipi gibi başrollerin veda ettiği EDHO peş peşe ayrılıklar bitmek bilmeyecek.

Eşkiya 199. bölüm fragmanı yayınlandı!

Alparslan Fedailer başına geçiyor!

EDHO'da Alparslan Çakırbeyli Doğan babanın sözleriyle ya Fadeilerin ya kimsesizlerin başına geç derken adeta Fedai ile kimsesizler aynı kişi olduğu dile getirmişti. Doğan baba Alparslan veda gibi yaptığı konuşma da babası Yusuf ile yaptığı konuşma da Alparslan çok dikkat çekti.

Yusuf gelecek ancak 7. sezon da!

Fedailerden bir kişi Alparslan Çakırbeyli yüzü görünmeden karşısına çıkacak ve yerel düşmanlardan değil küresel düşmanlara geçiş yapılacak. Savaş sezon finalinde öldürülecek ancak 7. sezonda küresel savaşlar Fedailerle birlikte bambaşka bir rol alacak. 

EDHO 199. bölüm fragmanı Savaş ölüyor

EDHO 199. bölüm fragmanı yeni giren Savaş karakteri diziye veda edecek. Savaş'ı Hızır Çakırbeyli öldürecek ve Savaş diziye veda etti. 

İlyas yada Behzat ölecek gösterilecek!

EDHO'da Façalı ailesi birer birer giderken EDHO sezon finalinde kürelciler İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı karakterleri öldü olarka gösterilecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. bölüm fragmanı Behzat ve İlyas karakteri zor durumları gösterilecek.

EDHO sezon finalinde Tosi dayı ve Cihan'ın kızı karakteri de EDHO 199. bölüm fragmanı görülecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@