Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kahreden vedalar! Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen vedalar! ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca veda mı etti?

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 22:08 18.06.2021 - 22:09 Berkay Keskin

ATV ekranlarında 6 sezondur başrol oynayan Hızır Çakırbeyli karakteriyle çok sevilen Oktay Kaynarca diziye veda mı etti. EDHO beklenen ayrılık gerçekleşti gibi görünüyor. Daha önce açıklanan veda resmen gerçek oldu! EDHO hızır Çakırbeyli veda etti!

İlyas Çakırbeyli yeni Reis oldu!

ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen veda oldu. Müthiş bir sezon finali sahnesiyle ekranlara gelen EDHO'da ayrılıklar kaçınılmaz olacak. EDHO 6 sezondur başrol oyuncuları yerini İlyas Çakırbeyli, Alpaslan Çakırbeyli ve Hızır Ali Çakırbeyli kaldı! EDHO 7. sezonda Oktay Kaynarca olacak mı merak ediliyor!

Oktay Kaynarca veda etti!

EDHO yeni sezonda görüşürüz, yeni sezonda görüşmek üzere yazmayan Hızır Çakırbeyli karakteriyle çok sevilen Oktay Kaynarca diziye veda ettiği düşünülüyor. Daha önce defalarca diziden çıkacağı yazılan Oktay Kaynarca 7. sezonda olmayacak gibi görünüyor!

Oktay Kaynarca instagram veda etti!

İnstagram adresinden "199 Bölüm çekmişiz … Tam altı yıl. Neler yaşamışız hep beraber, dünyaya gelenler, aramızdan ayrılanlar,acılar sevinçler,dostluklar.. En önemlisi milyonların evlerine misafir olmuşuz sorgusuz sualsiz, ailelerinden biri rahatlığıyla.. Gerçekten çok azim ve inanç isteyen bir özveriyle her hafta yüzümüzün akıyla çıkmamıza sebep değerli çalışma arkadaşlarım, emeklerinize sağlık .. Görüşmek üzere…" sözleriyle diziye veda etti diye yorumlandı!

Normal bir veda da 7. sezonda görüşürüz gibi bir açıklama beklendi ancak Hızır Çakırbeyli karakteri diziye veda etmiş gibi gösterildi.

Hızır Çakırbeyli karakteri gibi Enişte, Tufan gibi isimler EDHO sezon finalinde diziye veda eden diğer isimler oldu.

EDHO 7. sezonda Oktay Kaynarca olacak mı?

EDHO 7. sezon Oktay Kaynarca'sız olabilir. EDHO'da Oktay Kaynarca yerine diziye sürpriz bir karakter katılacak. Alpaslan Çakırbeyli karakterinin babası rolüyle EDHO sürprizler peş peşe gelecek. İkna edilmek üzere olan Kurtlar Vadisi Aslan Akbey'i Selçuk Yöntem EDHO 7. sezonda görebiliriz.

Hızır çakırbeyli EDHO 7. sezonda konuk olur mu sözleşme imzalar mı henüz bilinmiyor ancak Süleyman Çakır vedaları gibi bu veda da çok üzecek!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@