Dizi hem senaryosu hem de oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekerken her hafta reyting listesinin zirvesinde bulunmaya devam ediyor. Ekranların iddialı yapımlarından biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkındaki detaylar ise şu şekilde: Eş

Dizi hem senaryosu hem de oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekerken her hafta reyting listesinin zirvesinde bulunmaya devam ediyor. Ekranların iddialı yapımlarından biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkındaki detaylar ise şu şekilde:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu


Edho konusu: Hızır çocuk denilecek yaşlarda yeraltı dünyasına giriş yapmış ve bu dünyanın zirvesine kısa bir süre içinde ulaşmayı başarmıştır. Yeraltı dünyasına giren herkes burada olup bitenlerle mücadele etmek durumunda kalır. Buraya giriş yapanlar güç kazanmaya başladıkça kendisi haksızlık yapmaya başlar. Hızır ilk başlarda bu dünyada mücadelesini verirken güç kazandıkça kendisi haksızlığa yol açan kişi olmuştur. Öte yandan Hızır tam bir sevda adamı olarak bilinir. Bu yaşına kadar ne sevmekten ne de sevilmekten hiç vazgeçmemiştir. Ayrıca ailesinin üyelerini de herkesin üstünde tutar. Bu yönüyle de çok takdir edilen bir aile reisi olmuştur. Bu tarz kişilik özelliklerine sahip olduğundan dolayı yeraltı dünyasında her geçen gün saygınlık kazanmayı sürdürür. Hayatı bu şekilde devam ederken bir gün devletin radarına takılır. Devlet ona bazı faaliyetlerde görev vermek istemektedir. Ve bunun için Hızır’dan daha iyi bir aday olamayacağı beklentisi oluşur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu bu şekilde olurken, dizide Hızır Çakır yeraltı dünyasında giderek güç kazanmasına ve bunun onun karakterini nasıl değiştirdiği ele alınıyor. Ayrıca Hızır Çakır’ın ailesini düşmanlarından koruma çabaları da bu sırada gündeme geliyor.

Edho Oyuncuları


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosunda sürpriz isimler yer alıyor. Özellikle iddialı kadrosu nedeniyle daha fazla ön plana çıkan dizinin kadrosu birbirinden ünlü isimlerle göz dolduruyor. Ayrıca diziye önümüzdeki günler içinde farklı isimlerinde dahil olacağı tahmin edilen durumlar arasında bulunuyor. Edho oyuncuları arasında bulunan isimlerden bazıları ise şöyle; Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Hüseyin Avni Danyal, Sabina Tozina, Emre Yıldırımer, Turgut Tunçalp, Pelin Akil ve Emir Benderlioğlu.

Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?


Edho’nun son bölümünde Fuat kontrolünde olmayan nedenlerden dolayı birtakım sorunlar yaşar. Hızır ise esir alınan Bahar ve Ceylan’ın en ufak bir zarar bile görmeden kurtulabilmesi için çalışmalara başlamıştır. Hızır ayrıca eşinin zaman kaybetmeden kurtulabilmesi için düşmanlarıyla bile iş yapmaya hazırdır. Bu nedenle Yaman’la anlaşırken bir süreliğine aralarında bulunan bu düşmanlığa bırakmaya niyetlidirler. Hızır aslında Yaman’ın bu zor günlerde ona yardımcı olmasını diler. Yaman ise aralarında bulunan düşmanlığa rağmen onun bu ricasını kırmayacak Hızır’ın eşinin yerini tespit etmek için çalışmalara katılır. Hızır eşini bulduktan sonra bunun intikamını almak konusunda oldukça kararlıdır. Hatta eşini bulduktan sonra ekip lideri olan Fethi’nin dünyasını başına yıkmak için zaman kaybetmeden kolları sıvamayı aklından geçirir. Fethi ise bu sırada Hızır için farklı planlar içinde olup bu yapılanları onun yanına bırakmamaya niyetlidir. Edho bu bölümünde önceki bölümden kalan soru işaretlerinin çözüme kavuşturulacağı tahmin ediliyor. Hızır’ın bu dönemde yapacağı hamleler, eşini kurtarma konusunda yapacağı planlar ve düşmanlarına karşı takınacağı tavır bölümün en merak edilen detaylarından biri haline geldi. Her Salı ekranlara gelen Edho’nun yeni bölümünü kaçırmamak için saat 20’de ATV ekranlarının başında olunmasında fayda var.