ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da oyuncu transferleri de tıpkı dizideki heyecan gibi bitmek bilmiyor. Başarılı dizilerden olan ve izleyenler tarafından her hafta meraklam beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da oyuncu transferleri de tıpkı dizideki heyecan gibi bitmek bilmiyor. Başarılı dizilerden olan ve izleyenler tarafından her hafta meraklam beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni bir kadın oyuncu dahil oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Alparslan'ın tedavisine yardımcı olmak ve onu yeniden ayağa kaldırmak için bir sağlık çalışanı görevlendirildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a gelen fizyoterapist, Alparslan'ı eskisi gibi ayağa kaldırmak için geldi. Alparslan'ı yeniden ayağa kaldırmak için elinden geleni yapmaya hazır olan fizyoterapist Pınar, izleyenlerin dikkatini çekti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fizyoterapist Pınar kimdir diye araştırılmaya başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fizyoterapist Pınar kimdir? Gerçekte kimdir? Zeynep Elçin kimdir?Başrollerinde usta oyuncuların bulunduğu ve izleyenler tarafından büyük bir merakla izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan dorukta. Dizide Yunus Emre Yıldırımer'in canlandırdığı Alparslan karakteri geçtiğimiz bölümlerde vurulmuştu. Silahlı çatışmada vurulan ve yaralanan hatta ölmesi beklenen Alparslan ölmedi. Çatışmada yediği kurşundan dolayı ölüp diziden çıkması beklenen Alparslan, hayata geri döndü. Ancak vurulan Alparslan hayatta olsa da eskisi gibi değildir. Yediği kurşunun etkisiyle artık yürüyemez ve yatağa mahkum hale gelmiştir. Kendisini hayattan soyutlayan ve sadece kızının babası olarak hayatına devam edeceğini söyleyen Alparslan'a yardım gecikmedi. Alparslan'ın ayağa kalkacağına herkesin inancı tamdır. Alparslan'ı ayağa kaldırması için bir fizyoterapist tutarlar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a gelen fizyoterapist, Alparslan'ın tedavisini yapmaya kararlıdır. EDHO fragmanda Alparslan'ın fizyoterapistini görenler gerçekte kim olduğunu, hangi oyuncu olduğunu araştırmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fizyoterapist Pınar kimdir? Zeynep Elçin kimdir?

Zeynep Elçin Kimdir?

Güzelliği ile izleyenleri etkilemeyi başaran ve şimdilerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynamaya başlayan Zeynep Elçin, izleyenlerin aradığı isimlerden biri oldu. Zeynep Elçin'i ekranlarda görenler kim olduğunu, yaşını ve dizilerini merak ediyor. EDHO'da Pınar karakterini canlandıran Zeynep Elçin, 16 Şubat 1990 yılında Gaziantep'te doğmuştur. İzleyenlerin 23-24 yaşında sandığı Zeynep Elçin aslında 31 yaşındadır. 30 yaşındaki Zeynep Elçin, duru güzelliği ile ekranların aranan yüzlerinden biri olmayı başarmıştır. Gaziantepli Zeynep Elçin, pek çok dizide yer almıştır.

Şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Pınar karakterini oynayan Zeynep Elçin, 2016 yılında Göç Zamanı adlı dizide oynamıştır. Sonrasında Rüzgarın Kalbi, Kırlangıç Fırtınası, Savaşçı ve Kimse Bilmez adlı dizilerde rol almıştır. Kırlangıç Fırtınası dizisinde genç ülfet karakterine hayat veren Zeynep Elçin, başrol oyuncusu olarak dizide yer almıştır. Zeynep Elçin'in evli olup olmadığı ve sevgilisi var mı yok mu merak ediliyor. Zeynep Elçin bekardır, evli değildir. Ünlü oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur.Zeynep Elçin Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

Göç Zamanı-Yardımcı Karakter
Rüzgarın Kalbi-Sibel-Yardımcı Karakter
Kırlangıç Fırtınası-Genç Ülfet-Başrol Oyuncusu
Savaşçı-Yıldız Bozok Türkmen-Yardımcı Karakter
Kimse Bilmez-Duygu Selvin-Başrol Oyuncusu