Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok ayrılık! EDHO başrolü gidiyor Kurtlar Vadisi başrolü geliyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık! Yayınlandığı her bölüm reyting rekorları kıran EDHO başrol ayrılığı yaşanacak. Her hafta reyting rekorları kıran EDHO sevilen karakter veda ediyor.

Dizi Haberleri 11.05.2021 - 20:28 11.05.2021 - 20:29 Berkay Keskin

ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fenomen dizide veda şok etti! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin başrolü diziye veda ediyor. İşte EDHO'da hayranlarını yıkan ayrılık!

Haşmet Façalı EDHO'dan ayrılıyor!

EDHO en sevilen karakterleri arasında yer alan Haşmet Façalı şoku yaşanıyor. Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran EDHO'DA Façalı Haşmet dönemi sona eriyor. Sezon finaline son 6 bölüm kalan EDHO Haşmet Façalı diziye vedası hayranlarını üzecek.

Turgut Tunçalp EDHO'dan ayrılıyor!

ATV fenomen dizisi EDHO'da Turgut Tunçalp oynadığı Haşmet Façalı karakteri diziye veda edecek. EDHO setinden gelen haberlere göre Turgut Tunçalp EDHO karakterini tamamlıyor. Ancak EDHO'da sürprizler bununla da bitmiyor!

Kurtlar Vadisi transferleri sürüyor

EDHO sürpriz transfer müjdesi geldi. Kurtlar Vadisi dizisinde Kara karakterini canlandıran Hakan Boyav EDHO dahil oluyor. Sezon finalinde EDHO'ya katılacak ve düşman karakterde yer alacak Hakan Boyav diziye dahil olacak.

EDHO sezon finali yapıyor!

Kadrosunda Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Pelin Akil gibi yıldız isimlerin yer aldığı EDHO sezon finali yapıyor. Yeni sezon onayı alan ilk diziler arasında yer alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezon onayını aldı. eDHO sürpriz ayrılıklar ve sürpriz katılanlarla birlikte reyting rekorları kıracak. EDHO 6. sezon bambaşka bir sezon olacağı biliniyor.

EDHO son bölüm Peker yer alacak mı?

EDHO son bölümde Sedat Peker yer alacak mı merak ediliyor. Peker konuşur ama boş konuşur laflarıyla olay olan EDHO yine ekrana kitleyecek. EDHO bu bölüm Peker sahnelerinin atılması bekleniyor. Sedat Peker Oktay Kaynarca son sahnelerin atıldığını dile getirmişti. Peker dolu konuşur lafı ise son bölümde söylenmeyecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@