Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi buluştu! Necati Şaşmaz sürpriz hamle!

ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile Kurtlar Vadisi efsane ismi Necati Şaşmaz sürpriz görüşmesi hayranlarını heycanlandırdı. EDHO ve Kurtlar Vadisi birleşiyor mu?

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 02:04 28.06.2021 - 02:04 Berkay Keskin

Ekranların en sevilen projelerinden biri olan EDHO 7. sezonuyla ATV ekranlarında gelmeye devam edecek. EDHO gibi uzun soluklu projelerden olan Kurtlar Vadisi, başlamak için yol arıyor. Bu hafta ise sürpriz bir görüşme gerçekleşti.

Bahadır Özdener EDHO senaristi Necati Şaşmaz'la buluştu!

Hafta içi bir AVM'de bir araya gelen Bahadır Özdener ve Necati Şaşmaz yemek yedi. Yemekte başlamak üzere olan Kurtlar Vadisi ile ilgili görüşmeler gerçekleşti. Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi siz yazın teklifine yakın arkadaşı olan Bahadır Özdener vereceği cevap merak uyandırdı!

İkisinin de yakını ama Raci'nin dostu!

ATV ekranlarında EDHO Yapımcılığını üstlenen Necati Şaşmaz'ın abisi Raci Şaşmaz, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımcılığını ve senaristliğini yapıyor. Bahadır Özdener, Berna Aruz ve Raci Şaşmaz yazdığı EDHO'da Bahadır Özdener hem Kurtlar Vadisi hem EDHO yazma teklifine cevabını vermedi. Cevabı ise haftaya vereyim dediği öğrenildi!

Kurtlar Vadisi başlayacak mı?

Ekranların en sevilen işleri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Eylül ayında başlayıp başlamayacağı merak konusu oldu. Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle ekranlara gelmeye hazırlanan dizi 2021 sonu, 2022 başında kesin olarak ekranda olacak.

Necati Şaşmaz: Başlayacak!

Bahadır Özdener ve Necati Şaşmaz yemek sonrası gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Necati Şaşmaz'ın "Evet Başlayacak arkadaşlar" sözleri yine hayranlarını heyacanlandırdı.

EDHO Alpaslan için görüş alındı!

Bahadır Özdener ve Necati Şaşmaz'ın Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz için de fikir alışverişinde bulunduğu, yeni sezonda Alpaslan Çakırbeyli fırtınası eseceği Bahadır, Necati'ye söyledi. Polat Alemdar gibi yeni bir karakter yaratacak olan EDHO, Necati Şaşmaz'ın fikirlerine önem verdiği öğrenildi.

Hızır Çakırbeyli anlaşma henüz yapılmadı!

EDHO'da Hızır Çakırbeyli anlaşması henüz yapılmadı. Oktay Kaynarca ile EDHO ekibi bu hafta içi devam edip etmeyeceğini görüşecek. Hızır Çakırbeyli karakteri olsa da olmasa da EDHO 7. sezonda Alpaslan karakteri öne çıkacağı öğrenildi!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@