Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerle adını tüm Türkiye'ye duyuran usta tiyatrocu ve oyuncu Turgay Tanülkü'nün yeni dizisi belli oldu.

Acun Ilıcalı işi direkt bitirdi! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ağasına kancayı taktılar! Ünlü oyuncu yeni sezonda Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Sıfırıncı Gün dizisiyle izleyici karşısında olacak. Ünlü oyuncuya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan da rol arkadaşı olan Savaş Özdemir eşlik edecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ağasına kancayı taktılar. Acun Ilıcalı işi direkt bitirdi. Usta oyuncu Turgay Tanülkü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın final yapmasının ardından yeni projeleri değerlendirmeye aldı. Son kararını veren usta oyuncu Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Sıfırıncı Gün isimli diziyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Kulislerde dolaşan son bilgilere göre,  usta isim dizide etkili bir karakterde olacak. Dizinin çok yakında tv 8 ekranlarında olması bekleniyor.

YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Usta oyuncu Turgay Tanülkü'nün yeni dizisi belli oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş haberi duyurdu.

SIFIRINCI GÜNLE GERİ DÖNÜYOR

Bir süredir teklifleri değerlendiren oyuncu yeni sezonda Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Sıfırıncı Gün dizisiyle ekranlara çıkacak.

ROL ARKADAŞI EŞLİK EDECEK

Tanülkü'ye Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan da rol arkadaşı olan Savaş Özdemir eşlik edecek.

Taçsız Prenses Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Hangi Kanalda? Uyarlama Mı? Ne Zaman Başlıyor? Taçsız Prenses Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Hangi Kanalda? Uyarlama Mı? Ne Zaman Başlıyor?

TURGAY TANÜLKÜ KİMDİR?

Turgay Tanülkü, 18 Temmuz 1953 yılında Uşak'ta dünyaya geldi. Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro yüksek bölümünden 1976'da mezun oldu. Aynı yıl Ankara Devlet Tiyatrosu'nda göreve başladı.