ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca, genç sevgilisinin hamile olduğuna dair iddiaların çıkmasının ardından adeta ateş püskürdü! Oktay Kaynarca, instagram hesabından yaptığı açıklamayla bu idd

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca, genç sevgilisinin hamile olduğuna dair iddiaların çıkmasının ardından adeta ateş püskürdü! Oktay Kaynarca, instagram hesabından yaptığı açıklamayla bu iddiaları çıkaranlara karşı yasal yollara başvurduğunu duyurdu! "Şer ve gıybetten besleniyorlar" diyen Kaynarca, sosyal medyada isimsiz paylaşımlarla bu tür iddialar ortaya atanlara sert sözlerle yüklendi! Detaylar haberimizde sizlerle...ATV ekranlarının sevilen dizisi EDHO'da Hızır Çakırbeyli rolüyle yer alan Oktay Kaynarca, son günlerde ortaya atılan iddialara ateş püskürdü! Bir süredir birliktelik yaşadığı 25 yaşındaki genç sevgilisi hakkında "anonim" yani isimsiz bir biçimde ortaya atılan hamilelik iddialarına sert çıkan Oktay Kaynarca, sosyal medyada Instagram hesabından yaptığı açıklamayla bu iddialara ve haberlere karşı yasal süreci başlattığını duyurdu! OKTAY KAYNARCA ATEŞ PÜSKÜRDÜ!Instagram'da yer alan bir magazin sayfasında Oktay Kaynarca'nın genç sevgilisinin hamile olduğuna yönelik iddiaların yer almasının ardından Oktay Kaynarca'dan sert bir açıklama geldi. Bir süredir genç sevgilisi (25 yaşındaki) Gizem Acar ile aşk yaşayan yakışıklı ouyncu, gözlerden ırak yaşadığı ilişkisine dair bu asılsız iddianın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak adeta ateş püskürdü. Kaynarca, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Sosyal medya hesapları üzerinden sözüm ona magazin vs adı altında soytarılık yapan ve bu hesapları yöneten kimliksiz insanlara itibar etmeyin. Gıyabımda asılsız haber yapan bütün bu hesapların kapatılması için yasal süreci başlattım." dedi. "SOSYAL MEDYAYI KÖTÜ NİYETLE KULLANIYORLAR!"Oktay Kaynarca, İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla Sosyal medya gibi önemli bir mecrayı art niyetle kullanmaya çalışan bu tür kişilerin, takipçi sayılarını artırabilmek adına bu tür yollara tevessül ettiklerini belirterek şer ve gıybetten beslendiklerini sözlerine ekledi.

Gözden kaçırmayın

Aman Dikkat! "Pis Kokular Geliyor!" Denildi Ve Açıklandı! Keriz Silkeleme Operasyonu Geliyor! Aman Dikkat! "Pis Kokular Geliyor!" Denildi Ve Açıklandı! Keriz Silkeleme Operasyonu Geliyor!


"BENDEN DUYMADIĞINIZ HER ŞEY YALANDIR""Kendi adıma söylemek isterim ki, kendimle ilgili benden duymadığınız her şey yalandır ve benim adıma bunu yapan herkesle ilgili yasal mücadelem devam edecektir." ifadelerini kullanan Oktay Kaynarca, yasal süreci başlatarak bu kişilerle hukuk sahasında hesaplaşacağını da ifade etmiş oldu.