Esme Bianco: Manson'ın tecavüzüne uğradım!

Game of Thrones'ta Ros karakterini canlandıran Esme Bianco, yıllar boyunca ünlü şarkıcı Marilyn Manson'ın fiziksel, psikolojik ve cinsel şiddetine maruz kaldığını kaydetti. Manson'ın kendisine tecavüz ettiğini aktaran Bianco, ünlü şarkıcıya yönelik yasal

Magazin 03.05.2021 - 08:34 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Game of Thrones'ta kral Joffrey tarafından öldürülen Ros karakterini canlandıran Esme Bianco, son yıllarda tecavüz iddialarıyla gündeme gelen müzisyen Marilyn Manson'a ağır suçlamalar yöneltti. Suçlamalarını Marilyn Manson ile eski menajeri Tony Ciulla'ya yönelten Bianco, ünlü şarkıcı Marilyn Manson tarafından tecavüze uğradığını söyledi. Ünlü şarkıcı tarafından cinsel şiddet gördüğünü vurgulayan Bianco, Manson'a Los Angeles’taki federal mahkemede dava açtı. 

Yönelttiği tek suçlamanın tecavüz olmadığının altını çizen Esme Bianco, aslında var olmayan müzik videolarında oyunculuk yapacağını düşünerek İngiltere'den Kalifornia'ya getirildiğini ve bunun "insan kaçakçılığı" kapsamına girdiğini bildirdi.

"Sahte proje vaatleriyle kandırıldı ve tacize uğradı"
 
Ünlü aktris Esme Bianco'nun iddiaları dava dosyasında yer aldı. Dosyada yer alan bilgilere göre gerçek ismi Brian Warner olan Marilyn Manson'ın, bir şarkının video klibini çekmek amacıyla 2009 yılında Bianco'yu Los Angeles’a getirttiği belirtildi. Bu projenni hiç bir zaman hayata geçmediği vurgulanan dava dosyasında, aynı durumun 2011 yılında da yaşandığı aktarıldı. Phantasmagoria isimli uzun metrajlı filmin çekimi için 2011'de Esme Bianco'nun Los Angeles'a getirildiği bildirilen dava dosyasında, bu yapımın da asla gerçekleşmediği kaydedildi.

Manson hakkındaki iddialar artıyor!

Ünlü şarkıcı Marilyn Manson'ın kendisine uyguladığı psikolojik, fiziksel ve cinsel şiddetin Esme Bianco tarafından yıllar içinde anlaşıldığı kaydedildi. Bu konuyla ilgili şubat ayında New York Magazine dergisi için bir makale yazan aktrsi Bianco, 2011 yılında maruz kaldığı cinsel istismar olayını anlattı. 

Şarkıcı Marilyn Manson'a benzer suçlamaları yönelten Westworld dizisinin yıldızı Evan Rachel Wood, ünlü şarkıcı tarafından yıllarca cinsel tacize maruz kaldığını ifade etmişti. Marilyn Manson ise hakkında çıkan bütün iddiaların çarpıtma olduğunu aktarmış ve bütün ilişkilerinin karşılıklı rızaya dayanarak gerçekleştiğini duyurmuştu.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@