Ülkenin ekonomik sıkıntılara eklenen Koronavirüs pandemisi ve alınan düşüncesizce ve faydasız tedbir kararları vatandaşların sonunu getirmeye devam ediyor. 2 saat içerisinde iki intihar haberi peş peşe geldi. Önce Mersin'de kokoreççilik yapan Murat Gümüş

Ekonomik zorluğa birde Koronavirüs eklendi. Koronavirüs tedbirlerinin ise düşüncesiz ve yararsız bir şekilde alınması vatandaşı bunalıma soku. Sadece 2 saat içerisinde ardı ardına intihar haberi geldi.

Sosyal medyada siyasetçiler gelen intihar haberlerine dair üzüntülerini dile getririrken vatandaşlar ise öfkelerini dile getirdi. CHP'li Gökhan Zeybek Twitter hesabından "

Mersin'in Mut ilçesinde “Ben ölünce mezara mı geleceksiniz? Kaç gündür siftah etmeden dükkan kapatıyorum” diyerek intihar eden kokoreççi Murat Gümüş gibi yoksun ve çaresiz bıraktığınız milyonların derdine derman olamayacaksanız işgal ettiğiniz o koltukları derhal terkedin!" diye yazdı. 

Önce Mersin'de 48 yaşındaki 1 çocuk babası Murat Gümüş'ün intihar haberi geldi.

İlk olarak Mersin’in Mut ilçesinde kokoreççilik yapan ve 10 Nisan’da Facebook hesabına "Ben ölünce mezara mı geleceksiniz kaç gündür siftah etmeden dükkan kapatıyorum" yazan Murat Gümüş, intihar etti.

QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak

Murat Gümüş'ün 2 hafta önce de arabasını satışa çıkardığı, 3 gün önce de "Oğlum bitmiş beni affet" yazdığı görüldü. Bu gönderilerden sonra intihar ettiği ortaya çıkan Murat Gümüş kahretti.

BİR HABER DE İZMİR'DEN

Çok geçmeden bir intihar haberi'de İzmir'den geldi. Buca'da kahvehane işletmecisi H.S kafasına sıkarak intihar etti. Kısıtlamalar nedeniyle ekonomik sıkıntıda olduğu öğrenilen H.S'nin yakınları sinir krizleri geçirdi.