Esnaf olan vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar kredi destek paketi açıklandı. 50.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen esnaflar belirli şartlara uygun olmaları durumunda bu kredi destek paketinden faydalanabilir ve ihtiyaçları üzerine bu krediyi kullanabilir. Kamu bankaları ve özel bankalarının başlatmış olduğu bu Kredi kampanyasında devlet destekli olarak da bazı bankalar kredi onayı verecek. 50.000 TL üzerinde işlem yapmak isteyen kişiler de bankaya ipotek vermeleri durumunda yüksek limitli kredi kullanabilecekler. Verilecek olan esnaf 50.000 TL kredi kampanyası 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturularak verilecek bir kredi kampanyasıdır.

Ziraat Bankası esnaf olanlara 50.000 TL kredi ödemesi

Ziraat Bankası kamu Bankası olmasından dolayı bireysel ve ticari müşterilerin her zaman ek tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası esnaf olan vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapmaktadır. Banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapacak olan esnaf olan kişiler kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda kredi onayı alabilir. Esnaf olan kişilerin ayrıca en az 2 yıllık vergi levhası olması gerekmektedir.

VakıfBank esnaf olanlara 50.000 TL kredi ödemesi

Bir diğer kamu Bankası olan Vakıfbank üzerinden de 50.000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapılıyor. Vakıfbank başlatmış olduğu Bu kampanyada 50.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde onay verecek. Esnaf olan vatandaşlar Vakıfbank şubelerine giderek ticari bölümden kredi başvurusu yapabilir veya Bu bankanın internet sitesine girerek ön başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir. Yapılacak olan Kredi başvurusunda 50.000 TL'ye kadar onay alacak olan müşterilere banka ihtiyaçları için bu Kredi ödemesini yaparken ayrıca yüksek limitli borç kapatma kredisi de vermektedir.

krediler-haber24-07

Özel Bankalardan 50.000 TL kredi onayı

Esnaf olan vatandaşlara özel bankalar aracılığı ile 50.000 TL'ye kadar kredi verilmektedir. Özel bankalar üzerinden almış olduğunuz 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler bankaların ticari bölümüne giderek buradan başvuru yapabilir. 50.000 TL'ye kadar almış olduğunuz ticari kredi sizlere ihtiyaç olarak verileceği için 36 ay vade ile işlem yaparken ilk taksit ödemenizde de 3 ay erteleme yapma imkanı sunulur. Özel bankalar üzerinden 50.000 TL kredi alacak olan kişiler için kampanya yapan bankaların başında Garanti Bankası Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası geliyor.