Esnaf Olanlara, Vergi Levhası Olanlara 200.000 TL Ödenecek, Bugün Duyuruldu

Esnaf Olanlara, Vergi Levhası Olanlara 200.000 TL Ödenecek, Bugün Duyuruldu. 200 bin TL kredi almak için şartlar belli oldu. Esnaf olanlara kredi veren bankalar yayınladılar. İşte detaylar...

Ekonomi 26.07.2021 - 17:34 26.07.2021 - 17:34 Vural Pars

Son dakika: Esnaf Olanlara, Vergi Levhası Olanlara 200.000 TL Ödenecek, Bugün Duyuruldu. 200 bin TL kredi almak için şartlar belli oldu. Esnaf olanlara kredi veren bankalar yayınladılar. İşte detaylar...

200 bin TL esnaf kredisi almak isteyen müşteriler bazı bankaların kredi kampanyalarına başvuru yapabilmektedirler. Esnaf olup İş yeri için kredi kullanmak istiyorsanız, vereceğimiz bankalardan ihtiyaç kredisi adı altında ticari kredileri alabilirsiniz. Bu krediler belirli şartlara göre verilmektedir. 200 bin TL esnaf kredisi başvurusu yapmak isteyenler, bankaların kredi aşamalarını öğrenmek istiyorlar.

Sizde Eğer esnafsanız ve vergi levhanız varsa vereceğimiz bankalardan 200 bin TL'ye kadar aynı gün onaylı olacak kredinizi alabilirsiniz.Kredi almaya alabilmeniz için kredi notum uzun yüksek olması ve Bankası sicilinizde bir sıkıntı olmaması gerekiyor.

Denizbank 200.000 TL esnaf kredisi nasıl alınır?

Vergi levhası olan, KOBİ olan ve çiftçi olan kişiler 200 bin TL'ye kadar ihtiyaçları durumunda Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere 36 ay vadeye kadar bu krediyi verecektir. Denizbank esnaf kredisi 200.000 TL onayı almanız için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor.

Eğer kredi notu düşükse Bankaya bir ipotek vererek bu krediyi verdiğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin yüzde 50 si ne kadar kullanabilirsiniz. İpotekli kredilerde de en fazla 36 ay vade yapmanız mümkündür. Koronavirüs sebebiyle ilk taksit ödemeniz 3 ay ertelemeli ile bu bankadan da yapabilirsiniz.

Finans Bank 200.000 TL esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden de 200 bin TL esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan müşteriler en yakın Finansbank şubesine giderek vergi levhası ve kimliğini götürmeleri yeterlidir. Kredi onayı almanız durumunda banka size hemen krediyi verecektir.

Bu bankada ticari bir hesabınız varsa internet bankacılığına girerek 100.000 TL ye kadar kredi başvurusu Online olarak yapabilirsiniz. Onaylanan Krediyi hemen bankadan kullanabilirsiniz. QNB Finansbank ayrıca esnaf olan vatandaşlara yüksek limitli kredi kartı da veren bir bankadır. Kredi kartı başvurunuzu bankanın resmi internet sitesinden veya banka şubesinden yapabilirsiniz.

esnaf-olanlara-vergi-levhasi-olanlara-200000-tl-odenecek-bugun-duyuruldu1

Vakıfbank 200.000 TL esnaf kredisi nasıl alınır?

Vakıfbank üzerinden de 200.000 TL esnaf kredisi alabilirsiniz. Banka müşterilerine özel olarak verdiği bu Kredi kampanyasında 200.000 TL kullanacak olan kişilere uygun Faizler ile işlem yaptırmaktadır. Başvurular sadece en yakın Vakıfbank şubesinden yapılabiliyor. Eğer Vakıfbank üzerinden daha önce açtığınız bir ticari hesabınız varsa ticari hesabı açtığınız bankaya giderek kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Vakıfbank 200.000 TL esnaf kredisi verdiği müşterilerde vergi levhasının en az 2 yıllık olmasını isteyecek. Çiftçiler bu krediden yararlanabilirler çiftçi kayıt belgeniz varsa en yakın Vakıfbank şubesine giderek 3 ay ertelemeli olarak 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini aldırabilirsiniz. Bu Kredi sadece esnafları özel olarak verilmektedir. Bireysel kredi istiyorsanız bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmemiz gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@