Esnaflara 100 bin TL destek kredisi başladı. Esnaf olan vatandaşlara 100.000 TL kredi veren bankalar duyurusu

Esnaflara 100 bin TL destek kredisi başladı. Esnaf olan vatandaşlara 100.000 TL kredi veren bankalar duyurusu yapıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 15.08.2021 - 17:15 15.08.2021 - 17:15 Vural Pars

Koronavirüs döneminde özellikle esnaf vatandaşlarımızın büyük sıkıntı çektiğini söyleyebiliriz. Bankalar bu durumda bazı esnaf vatandaşlarımıza düşük faiz oranları ile birlikte devlet destekli, destek kredileri vermektedir. 100.000 TL'ye kadar verilen bu kredilerde ilk taksit ödemenizde de 6 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Özellikle Çiftçi olan kişiler bir sene ertelemeli diye bu kredileri kullanabiliyor. Sizlerde banka politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 100.000 TL'ye kadar vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurusu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Vakıfbank 100.000 TL esnaf kredisi başvurusu

Vakıfbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar esnaf kredisi kullanacak olan müşteriler 36 ay vade ile kredilerini hızlı bir şekilde alabilirler. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek ticari bölümden kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu onay aldıktan sonra banka sizlere hemen ne kadar onay aldığınızı söyleyecektir. Vakıfbank şubelerinden yapacağınız kredi başvurusunda onay alırsanız aynı gün içerisinde bu parayı kullanabileceksiniz. 100.000 TL kredi kullandığınızda diğer bankalarda olan kredi borcunuz varsa o bankadan alacağınız kredi ile birlikte kapatılacaktır.

Denizbank 100 bin TL esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 100.000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere 36 ay vadeye kadar düşük faizlerle kredi imkanı sağlayacaktır. Denizbank 100 bin TL esnaf kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler kredilerini anında kullanabileceklerdir. Sizler de eğer bu banka üzerinden kredi kullanacaksanız, kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca vergi levhalı olmanız durumunda en az 1 senelik Vergi levhanızın faal bir şekilde çalışıyor olması gerekiyor. Denizbank şubesi üzerinden yapacağınız kredi başvurularında 100.000 TL'ye kadar anında onay verilmektedir. Daha önce bu bankadan kredi kullandıysanız daha yüksek limitlerde kredi kullanabilirsiniz.

esnafa2

Akbank'tan esnaf olan vatandaşlara 100.000 TL kredi desteği başladı

Akbank üzerinde birini ticari hesabınız varsa internet bankacılığını kullanarak şubelere gitmeden de 100 bin TL destek kredisi alabilirsiniz. 100 bin TL destek kredisi aldığınız zaman banka şubelerine giderek hızlı bir şekilde işlem yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca banka şubelerine gittikleri zaman kimlik ve vergi levhası ile birlikte bu kredilerinde kullanabiliyor. Vergi levhası en az 1 senelik olması şartı vardır. Ayrıca banka sicilinizin de temiz olması kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi kullanan kişiler destek kredisi haricinde bankadan verdiği POS cihazı ve kredi kartı hizmetlerinden de faydalanabileceklerdir. Özellikle çek almak isteyenler için de Akbank yardımcı olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@