Esnek ödeme planı sunmakta olan bazı bankalar, müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmak istiyor. Kredi başvurusu konusunda problem ile karşılaşmamak için 3 ay ertelemeli kredi veren bankaları listeledik. İhtiyaç, konut, taşıt ve tüketici kredilerinde son durum...

Bazı bankalar ödeme planı konusunda esnek davranabiliyor. Bu sayede müşteriler daha rahat bir ödeme planı oluşturabilir. Eğer sizler de esnek ödeme planıyla birlikte 3 ay ertelemeli şekilde kredinizi ödemek istiyorsanız banka tercihi konusunda aşağıdakileri inceleyebilirsiniz. İhtiyaç, konut, taşıt ve tüketici kredilerinde etkili olan bu durum, müşterilerin kredi yönetimini daha iyi sağlamasına yardımcı oluyor. Peki hangi bankalar hem 3 ay ertelemeli hem de esnek kredi fırsatını sunmaktadır?

Vakıfbank'tan Ertelemeli Kredi

Vakıfbank, hem vade sayısını yüksek tutuyor hem de esnek ödeme planıyla birlikte 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Bu sayede herhangi bir sorun ile karşılaşmadan ertelemeli kredinizi kullanabiliyorsunuz. Vakıfbank'ın bu adımı gerçekten de büyük ilgi çekmekte. Bankanın çeşitli kredi başvuru kanallarını kullanarak iletişime geçmeniz mümkündür.

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

200 bin TL'ye Kadar Kredi Veriliyor

CepteTEB üzerinde ise 1000 TL ila 200 bin TL'ye kadar kredi çekme imkanına sahip olacaksınız. TEB'deki kredi kampanyasına baktığımızda çeşitli detaylar ortaya çıkıyor. TEB'in en düşük vadesi 3 ay iken en yüksek 36 aya kadar çıkmaktadır. Ayrıca yaş aralığı da oldukça geniştir. Sizler de mobil uygulama, dijital bankacılık ve yüz yüze görüşme gibi seçenekleri kullanarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.