Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Behice'si Esra Dermancıoğlu kendisine en çok kötü yorumu kadınların yaptığını söyledi. Esra Dermancıoğlu kadınların kedisine "Öküz, Katır" dediklerini söyledi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Behice'si Esra Dermancıoğlu kendisine en çok kötü yorumu kadınların yaptığını söyledi. Esra Dermancıoğlu kadınların kedisine "Öküz, Katır" dediklerini söyledi. Esra Dermancıoğlu kendisine hakaret eden kadınların kadın cinayetlerindeki ikiyüzlülüğüne ve ne kadar boş beyinli, mutsuz olduklarına değindi.

Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice karakterini canlandıran oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya paylaşımları ile de sık sık gündeme geliyor. Esra Dermancıoğlu sıklıkla kendine has eğlenceli tavırları nedeniyle eleştiriler alıyordu. Ancak bu eleştiriler hakaret boyutuna vardı.

Esra Dermancıoğlu kendisine en çok hakaret edenin kadınlar olduğunu söyledi. Esra Dermancıoğlu çektiği videoda şu ifadeler yer verdi ve alkış aldı;

"Sıkıldım bi Instagramda, Twitter'da geziyim dedim yorumlara. Kritik dediğiniz şey zeka ister. Öyle 'Öküz, ayı, katır, yaşın gibi davran' bunlar kritik değildir.

Türkiye'de bunları yazanlar 'ühühü kadın cinayeti' diyen kadınlar. Size yemin ederim bana Türkiye'de en çok hakarete maruz kaldığım kesim kadınlar. Katır, ayı, öküz, yaşın gibi davran..

Bunları yazan a gerizekalılar... Bunları yazanlar büyük ihtimal önünüzde sekiz yüz çeşit börekler, o börekleri ağzınızdan böyle akıta akıta yiyenler, o çirkin selülitleriniz, o çirkin koca popolarınız, o çirkin beyin yapınız.

O beyinsizliğinizle, beyin yapısı demiyorum, beynin bir yapısı olması için onu kullanıyor olması gerekli belli ki yapılanmamış o beyin. Yalnızca 'öküz, katır, yaşın gibi davran' yazabiliyor.

Belli ki o yazdığınız her şey bütün hayatınızın mutsuzluğunun öfkesi, sevgilinize, kocanıza, çocuğunuza, etrafınızdakilere öfkenizle yazıyorsunuz böyle börekler ağızınızın kenarında akarken elinizde telefonla"