Esra Erol Canlı Yayında Büyük Kavga! Canlı Yayında Yaşanan Büyük Kavganın Görüntüleri Büyük Yankı Uyandırdı! Kavgaya Karışanlar Gözaltında

Esra Erol tarafından hazırlanan ve sunulan ve ATV ekranlarının en çok izlenen yapımlarından olan programda, herkesi şok eden olaylar yaşandı. 1 ay kadar önce Denizli’de arkadaşının evinden çıktıktan sonra sırra kadem basan Buket’in annesi Meral Duyar, kı

Gündem 26.12.2020 - 22:30 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Esra Erol tarafından hazırlanan ve sunulan ve ATV ekranlarının en çok izlenen yapımlarından olan programda, herkesi şok eden olaylar yaşandı. 1 ay kadar önce Denizli’de arkadaşının evinden çıktıktan sonra sırra kadem basan Buket’in annesi Meral Duyar, kızının bulunması ümidiyle Esra Erol canlı yayınına katılmıştı. İddiaların odağındaki kişilerle bir araya gelen taraflar arasında yumruklu kavga çıktı. Canlı yayında yaşanan olayların ardından gözaltılar yaşandı.

Kızı 1 Aydır Kayıp


Esra Erol canlı yayınına başvuruda bulunan Meral Duyar isimli anne, kızının tam bir aydır kayıp olduğunu iddia etti. Tam bir ay önce kızı Buket’in arkadaşının evine gittiğini ve bu evden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alamadıklarını iddia etmişti.

İddiaların Odağındaki Erkek Arkadaş Saldırıda Bulundu


1 aydır kayıp olan Buket Duyar’ın erkek arkadaşı olan Şükrü Akıncı ve aynı zamanda en son mesajlaştığı belirlenen Hasan Koyun isimli şahısta kendi iddialarını dile getirmeleri için Esra Erol canlı yayınına katıldı. Hasan Koyun ve Buket arasında yaşanan olaylara yönelik ortaya atılan iddialar anne Meral Duyar’a çok ağır geldi. Anlatılan olaylar üzerine kendisine hakim olamayan Meral Duyar, Hasan Koyun isimli saldırıda bulundu.

Buket’e Fiziksel Şiddet Uygulamış


Buket’in en son mesajlaştığı kişi olan Hasan Koyun, canlı yayına çıkarak, kendisine itham edilen tüm suçlamaları reddetti. İddialara göre Hasan Koyun, daha önce Buket’e yönelik olarak çok şiddetli fiziksel saldırılarda bulunmuştu. Bu iddiaları duyan anne Meral Duyar, Hasan Koyun’a saldırdı. Daha sonra araya girilmesiyle anne Meral Duyar sakinleştirildi.

Buket 1 Ay Sonra Bulundu


Denizli’de arkadaşının evinden çıktıktan sonra 1 ay boyunca kendisinden haber alınamayan Buket bulundu. Canlı yayına katılan Buket, Hasan Koyun isimli şahsın kendisine fiziksel şiddette bulunduğu iddiasında bulundu. Bu olaylar üzerine çok sinirlenen anne Meral Duyar, Hasan Koyun’a saldırdı. Anne Meral Duyar, sakinleştirilmiş olsa da bu sefer de Buket’in erkek arkadaşı Şükrü Akıncı sinirlerine hakim olamadı. Sevgilisinin annesinin de yaşadığı büyük sinir harbinden etkilenen Şükrü Akıncı, Hasan Koyun’a yumruklu saldırıda bulundu.

İşte o anlar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@