Esra Erol canlı yayınında;

 • Ailesi ile görüşemeyenler,

 • Çocuklarını bulamayanlar,

 • Biyolojik ebeveynlerini arayanlar,

 • Şiddet sorunu yaşayanlar,

 • Eşlerinden ayrılmak isteyenler ve daha niceleri başvuru yapmaktadır.


Program yetkilileri tarafından yapılan ön görüşmelerden sonra ise sıra canlı yayına gelmektedir. Alanında uzman kişilerce desteklenen programda oldukça duygusal sahnelere imza atılmaktadır. Kadriye Güzel ve Naciye İpek olayı da bunlardan biridir.

Esra Erol Milyonları Ekranlara Kilitledi


Geçmişte yaşanan olaylar binlerce annenin evlatlarını bırakmalarına neden olmuştur. Esra Erol’da programı içerisinde annesini ya da ailesini arayan çocukların başvuru yapması bundan kaynaklanmaktadır. Hayatını Şanlıurfa’da devam ettiren Kadriye Güzel de bunlardan biridir.

Kadriye Güzel canlı yayına ilk çıktığından bu yana hem anne hem de kardeş hasreti içerisinde olduğunu belirtmiştir. Kadriye, anlattığı hüzünlü hikâye neticesinde milyonları ekranlara kilitlemiş olan isimlerden biridir. Esra Erol, yapmış olduğu çalışmalar sonrasında bir aileyi daha bir araya getirmiştir. Canlı yayında bir araya gelen aile, göz yaşlarının sel olmasına yol açmıştır.

Bir Aile Daha Kavuştu!


Kadriye Güzel canlı yayında yapmış olduğu açıklamalardan sonra binlerce vatandaşı ekranlara kilitlemiştir. Programa canlı yayın bağlantıları gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda Kadriye’nin ağabeyi kısa süre içerisinde bulunmuştur. Evlatlık olarak verilen iki kardeşin buluşması da canlı yayın kapsamında gerçekleştirilmiştir.

Esra Erol’da canlı yayınları hafta içi her gün yayımlanmaktadır. İçerikleri takip etmek isteyenler 16:20 yayın saatini heyecanla beklemektedir. Program;

 • Instagram,

 • Facebook,

 • Youtube gibi platformlar üzerinden tekrar yayınlarını da vermektedir.


Tekrar yayınlarının yanı sıra en merak edilen program kesitlerine de bu platformlardan erişim sağlanması mümkündür. Sosyal medya aktifliği de yüksek olan program bu alanlardan ihbar kabul etmektedir. İhbarlar canlı yayında verilmekte olan telefon numaraları üzerinden de alınmaktadır.

Evlatlık Olarak Verilmişlerdi


Merak edilen Kadriye Güzel Naciye İpek olayında nihayete varılmıştır. Anne Naciye İpek 20 yıl önce çocuklarının ikisini de evlatlık olarak vermek zorunda kalmıştır. Yaşanan hüzünlü olay neticesinde kardeşler farklı ailelerde birbirlerine hasret olarak büyümüşlerdir. Kadriye Güzel bu neden yüzünden her zaman bir kardeş hasreti çektiğini vurgulamıştır.

Geçtiğimiz günlerde ekranlara gelen Esra Erol’da bölümünde bir aile daha kavuşmuştur. Kadriye ve ağabeyi olan Mustafa canlı yayın içerisinde birbirlerini görmüştür. Oldukça duygusal anlar yaşanan program içerisine stüdyo da ekranlar da gözyaşlarına boğulmuştur. Anne Naciye İpek konu üzerine teşekkür açıklamalarında bulunmuştur.

20 Yıldan Beri Devam Eden Hasret Sonlandı!


20 yıldan bu yana birbirilerine hasret kalan aile Esra Erol’da programı sayesinde birbirini bulmuştur. Naciye İpek iki evladına aynı anda kavuşmuştur. Bunun üzerine İpek; “Çocuklarımı büyüten iki aileye de minnettarım.” Şeklinde beyanlarda bulunmuştur. Gözyaşları içerisinde konuşan sevinçli annenin mutluluğu herkesi ağlatmıştır.

Esra Erol’da canlı yayınları hafta içi her gün devam etmektedir. Esra Erol’da canlı yayını içerisinde;

 • Sosyal sorumluluk projeleri,

 • Gündemi ilgilendiren sağlık sorunları,

 • Merak edilen sorulara yanıtlar da alınmaktadır.


Programı düzenli olarak takip eden vatandaşlar uzmanlardan alınan bilgiler çerçevesinde bilinçlerini de artırmaktadır. Programın izleyici sayısının çok olması sayesinde ihbar sayısı da artmaktadır. Böylelikle hem ailelerin birbiri ile kavuşması hem de arananların bulunması kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.