Esra Erol hançeri tam sırtına yedi, çıkarması zor olacak! Baş düşmanı ve Müge Anlı güçlerini birleştirdi, işi çok zor

Esra Erol darbe üstüne darbe yemeye devam ediyor. ATV’de yayınlanan Esra Erol'da isimli programı yayından kaldırılan ünlü sunucuya bir darbe de baş düşmanlarından geldi.

Televizyon 01.07.2021 - 09:20 01.07.2021 - 09:20 Volkan Arık

ATV’de hafta içi her gün Esra Erol'da isimli programla ekranlara gelen ve uzun yıllardan beri de aynı kanalda sunuculuk deneyimi ile devam eden Esra Erol öyle bir darbe yedi ki bundan sonra kendine gelmesi zor gibi görünüyor. Ünlü Sunucunun hafta içi her gün ekranlara gelen programı geçtiğimiz günlerde yayından kaldırılmıştı. Şimdi de baş düşmanları bir araya geldi ve Esra Erol'u alt etmek için büyük bir mücadelenin içine girdi.

esra-erol-hanceri-tam-sirtina-yedi-cikarmasi-zor-olacak-bas-dusmani-ve-muge-anli-guclerini-birle-1

Esra Erol ve Zuhal Topal arasında rekabet uzun yıllardan beri devam ediyor ve ta evlilik programlarına dayanıyor. Şu anda da biri ATV’de diğeri FOX TV'de aynı saatlerde yayın yapan iki ünlü sunucu birbiriyle adeta kanlı bıçaklı düşman gibi. Son günlerde Esra Erol Müge Anlı kavgası da gündemden düşmüyor. İşte bu kavganın da gündeme gelmesi ile birlikte Zuhal Topal’a adeta gün doğdu. Esra Erol sırtına öyle bir hançer yedi ki bundan sonra çıkarıp toparlanması zor gibi görünüyor. Programı da yayından kaldırılan ünlü sunucu yeni sezonda ne yapacak hiç bilinmiyor.

esra-erol-hanceri-tam-sirtina-yedi-cikarmasi-zor-olacak-bas-dusmani-ve-muge-anli-guclerini-birle-2

MÜGE ANLI VE ZUHAL TOPAL GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Esra Erol'un can düşmanı olan Zuhal Topal hangi kanalda program yapan ve son günlerde kavga haberleri ile sık sık gündeme gelen Müge Anlı'nın yakın dostu. Zuhal Topal ve Müge Anlı'nın yedikleri içtikleri ayrı gitmez kendi son dönemlerdeki kavga en çok Zuhal Topal'ın işine yaradı diyebiliriz. Çünkü Esra Erol'u alt etmek için Zuhal Topal'ın eline mükemmel bir fırsat geçti. Son dönemlerde ATV'nin Müge Anlı ve Esra Erol arasında bir karar vermeye çalıştığı ikisinden biri mi yayından kaldırılacağı sık sık konuşulan konular arasındaydı. İşte artık düşmanları Esra Erol'un arkasından güç birliği yaptı ve hançeri sırtına sapladı.

esra-erol-hanceri-tam-sirtina-yedi-cikarmasi-zor-olacak-bas-dusmani-ve-muge-anli-guclerini-birle-3

YENİ SEZON İÇİN KANAL ARAMAYA BAŞLADI

Esra Erol'un ATV’de yayınlanan ve kendi adını taşıyan programı Esra Erol'da geçtiğimiz hafta yayından kaldırılmıştı. Programın sezon finali yaptığı biliniyor ancak kulislerde dolaşan iddialara göre işin aslı Hiç de öyle değil. Yani ATV’nin programı tamamen yayından kaldırdığı yeni sezonda tercihini Müge Anlı’dan yana kullandığı konuşuluyor. Şu anda Esra Erol'un programının yayınlandığı saatlerde bütün kanallarda olduğu nokta ünlü sunucu sıralar yeni sezonda programının yayınlanması için bir kanal arayışı içerisinde. Reyting rekorları kıran programı ATV’nin nasıl gözden çıkardığı ise henüz bilinmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@