Esra Erol Meryem Tarım kimdir? Esra Erol programına çıkan Meryem Tarım isimli kadın, kocası hakkında ortaya şok iddialar attı. Esra Erol'da yaşanan dakikalar sonrasında Meryem Tarım'ın iddialarında kocasının sevgilisi ile birlikte kaçtığını ifade ederken

Esra Erol Meryem Tarım kimdir? Esra Erol programına çıkan Meryem Tarım isimli kadın, kocası hakkında ortaya şok iddialar attı. Esra Erol'da yaşanan dakikalar sonrasında Meryem Tarım'ın iddialarında kocasının sevgilisi ile birlikte kaçtığını ifade ederken, yabancı uyruklu olan sevgilisini ise kayınpederi ile evlendirdiğini ve bunu da Türkiye'de durabilmesi için yaptığını iddia etti Peki Konya'da yaşanan bu iğrenç olay Esra Erol programına katılan Meryem Tarım'ın iddiaları doğru mu?

Konya'da yaşayan 33 yaşındaki Meryem Tarım isimli kadın Esra Erol'un programına katılarak yaptığı açıklamalar ile herkesi şok etti. 6 yıldır Ömer Tarım ile evli olan Meryem Tarım kocasının yabancı uyruklu Feruza Tarım isimli bir kadınla birlikte yaşadığını belirtirken, Nikahına ise kayınpederinin üstüne yaptığını iddia etti . Çünkü Feruza Tarım'ın yurtta kalmasının tek olanağı burada evlenmek olmasının farkında olduğunu söyleyen Meryem Tarım kendisini ve çocuklarını eşinin mağdur bıraktığını da iddia edince Ortalık karıştı. Sevgilisinin ise peşinden üç buçuk aylık hamile olduğunu belirtti.

Yaklaşık 3 yıldır kocasının kendisini Feruza Tarım bile aldattığını açıklayan Esra Erol Meryem Tarım söyledikleri herkesin adeta ağzını açık bıraktı. Meryem Tarımın iddialarında ise eşinin kendisine sahip çıkmadığı da vardı. Kirada oturduklarını açıklayan Meryem Tarım çok zor şartlar altında olduğunu belirtirken bir gün telefon konuşmalarına şahitlik ettiğini ve eşinin evde olduğu sırada o kadınla yazıştık larını yakaladığını belirtti. Ömer tarımın yabancı uyruklu sevgilisi feruza Tarım'ın üç buçuk aylık hamile olduğu açıklanırken çocuklarının da bu durumdan Haberi olduğunu belirtmesi herkesi üzdü.

Gözden kaçırmayın

Sadece Arkadaşız Dizisi Konusu Ne? Sadece Arkadaşız Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak? Sadece Arkadaşız Dizisi Konusu Ne? Sadece Arkadaşız Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?


Meryem Tarım'ın eşi hakkında söylediği eşi ile sevgilisinin beraber yaşadığı evinin iş yolu üzerinde olduğunu belirtirken her oradan geçtiğinde içinin yandığını söylemesi ve evinde çocukları ile ağlarken eşinin Orada mutlu mesut yaşadığını açıklaması herkese şaşırttı. Nikahı kayınpederimin üzerineMeryem Tarım yaptığı açıklamada yabancı uyruklu sevgilisinin ülkede kalması için resmi Nikahını kendi babasının üzerine yaptığ,ı Dini nikahın ise Ömer tarımın üzerinde olduğunu belirtirken kadının şu an üç buçuk aylık hamile olduğunu söylemesi de Bu rezillik Nereye gidecek dedirtti.