Esra Erol Müge Anlı kavga etti! ATV seçimini yaptı! Müge Anlı TV8 geçiyor

Esra Erol ve Müge Anlı kavgası büyüyor. Esra Erol ve Müge Anlı kavgasında ATV seçimini yaptı iddiası. Müge Anlı ve Esra Erol ATV ekranlarında rekor kırarken Müge Anlı kovulduğu iddia ediliyor.

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 20:55 18.06.2021 - 20:55 Berkay Keskin

Esra Erol ve Müge Anlı arasında sular durulmuyor. Esra Erol ve Müge Anlı kavgası büyüyor. Müge Anlı'nın başlattığı "Benim programım da değil onların programına gidin" gibi sözler sonrası başarılı sunucu Müge Anlı ile Esra Erol arası açılmıştı. Her hafta birbirlerine canlı yayında çok ince sözler söyleyen Esra Erol ve Müge Anlı kavgasında ATV kararını verdiği öğrenildi.

Esra Erol ve Müge Anlı neden konuşmuyor?

Aynı televizyon kanalında rekor kıran iki program yapan Esra Erol'da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tanınan iki isim aynı format kavgasına başladı. Evlilik programıyla başlayan ancak daha sonra konseptini değiştirerek Müge Anlı programına benzer bir program yaptı. Müge Anlı instagram girmesiyle sosyal medya girme sebebi de belli oldu. Müge Anlı farklı bir kanal geçebilir.

Kavganın fitili Zuhal Topal iddiası!

Kendi programını Müge Anlı benzetmeye çalışıyor diyerek eleştirilen hedefi olan Esra Erol son programda Müge Anlı sert bir tepki gösterse de asıl problemin Müge Anlı'nın davalık olduğu Zuhal Topal'ı takip etmesinden çıktığı öğrenildi. Zuhal Topal'la halen davası görülen Esra Erol, Müge Anlı takip edince adeta taraflar yeniden kapıştı!

Esra Erol'dan son bölümde olay sözler!

Müge Anlı'nın son bölümde sarfettiği "Bazı programlar gibi 3-5 bölümde anlatmam hemen çözerim" sözlerine oldukça sinirlenen Esra Erol son canlı yayında Müge Anlı'ya öyle bir söz söyledi ki kavga yeniden alevlendi.

Oradan oraya sıçrarken...

Esra Erol'da Mine ve Şaban arasında yaşanan tartışma sonrası Esra Erol "Ben şöyle bir kadın değilim ki, o oradan oraya sıçrarken oturup izleyeyim, böyle biri değilim" diyerek programda kavga çıkan Müge Anlı sessizliği nedeniyle eleştirdi.

ATV Müge Anlı kaldırıyor!

Müge Anlı ve Esra Erol arasında tartışmalar sürerken Müge Anlı'nın yayından kaldırılması gündeme geldi. Esra Erol reyting rekorları kırmasıyla kanal riske girecek ve Müge Anlı yerine sürpriz isimle devam edecek.

Müge Anlı yeni bölüm ne zaman?

Müge Anlı ile Tatlı Sert artık ne zaman yayınlanacak bilinmiyor.

Acun Ilıcalı transfer edebilir!

ATV uzun süredir reyting rekorları kıran Müge Anlı ile TAtlı Sert sunucusu Müge Anlı istemezse ilk adres TV8 olacağı öğrenildi. Sabah kuşağını da ele geçirmek isteyen Acun Ilıcalı, Müge Anlı transfer ederek yılın transfer bombasını patlatmak istiyor ve gündüz kuşağında reyting rekortmeni olmak üzere.

Ay bazlı reytinglerde 1. kanal olan ATV'de Müge Anlı ve Esra Erol hem kanalı taşıyor hem ay birincisi yapıyor. Müge Anlı TV8 geçmesiyle ay birincilik unvanı da yüksek ihtimalle TV8 geçecek gibi duruyor.

Acun Ilıcalı şu an da FOX TV ile kavgalı durumda ve Müge Anlı FOX TV kaptırırsa moreli çok bozuluyor. Öyleki Yemekteyiz ve Zuhal Topal kavgası sonrası şimdi de MasterChef programın aynısı FOX TV'de yayınlanacak.

Müge Anlı ile Esra Erol barışır mı bilinmez aynı kanalda olmayacağı kesin gibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@