ATV ekranların da hafta içi yayınlanan Esra Erol ile beraber farklı hayatlara da dokunulmaktadır. Öyle ki sosyal medya gündeminden de düşmeyen çift ile beraber birden fazla konu konuşulmaktadır.

ATV ekranların da hafta içi yayınlanan Esra Erol ile beraber farklı hayatlara da dokunulmaktadır. Öyle ki sosyal medya gündeminden de düşmeyen çift ile beraber birden fazla konu konuşulmaktadır. Bu noktada yapılan detaylı çalışmaların yanı sıra hemen hemen her noktada anında yayın imkânı da sağlanmaktadır.

Esra Erol aracılığı ile ulaşım sağlayan anne kızına ulaşmak adına günler öncesinden yayına katıldı. Ancak bu noktada gelen çarpıcı iddialar ve durumlar kapsamında dahi stüdyo büyük oranda karıştı.

Bununla beraber evli bir adamla beraber olan kızını canlı yayında görünce sinir krizi geçiren anne kızını kurtarmak adına büyük savaş verdi. Sadece bununla sınırlı kalmayan oldukça önemli detayların da olması ile beraber birden fazla alanda da oldukça büyük gelişmeler yaşanması sağlanması her kapsamda izleyicileri şaşırttı.

Esra Erol’da Şok Olay!


Hafta içi her gün sunulan programlar kapsamında insanların hayatı üzerinde durulurken aynı zamanda birden fazla noktaya da değinilmektedir. Esra Erol da bu alanlardan biri olmasının yanı sıra uzun süredir TV ekranlarında yer almaktadır.

Birden fazla kişinin hayatına dokunmasının ardından geçtiğimiz günlerde yayına katılan Hayriye uysal isimli anneye de yardım etmeye başlamıştır. Ancak yapılan son dakika gelişmeleri ve çarpıcı iddialar ile stüdyo resmen ayaklandı.

Stüdyo ile beraber tüm izleyicilerde fazlasıyla merak ederken beraber yaşadığı kişi ile gelen nilüfer oldukça zor anlar yaşatmıştır. Bununla beraber evli ve 3 çocuk babası olan Salih kaya ile beraber olduğunu mutlu olduğunu yaptığı açıklamaları ile dile getirdi. Yaşanan durumların olması ile beraber pes dedirten açıklamalara da yer verilmektedir.


Stüdyoda Gergin Anlar


Son dakika açıklaması ile gündeme düşen Salih ve nilüfer cifti sosyal medyada viral oldu. Yapılan program kapsamında pes dedirten olayların olmasının ardından çarpıcı iddialara da yer verildi. Ancak bu noktada sağlanması gereken her detayın üzerinde ince bir şekilde duruluyorken hala devam eden konusu ile merak edilmeye başlanmıştı.

Uzun yıllardır ATV ekranlarında program sunan Esra Erol birbirinden detaylı açıklamalara da yer vermektedir. Öyle ki birden fazla insanın hayatına dokunmasının ardından hemen hemen her noktada duruyorken yaşanan son dakika gelişmesi kapsamında Mevla Salih'ten boşanma kararı aldı. Öncelerinde barışmak istediğini söylemesinin ardından yaşanan son durumlar kapsamında böyle bir durumun pek de mümkün olmadığını söyleyen Mevla kararından dönmeyecek gibi görünüyor.Yaşanan tüm bu olaylar sosyal medyada da dâhil oldukça büyük önem sarf etmesinin ardından hemen hemen her noktada fazlasıyla durulmaktadır. Aynı zamanda canlı yayında yayınlanan görüntüler dâhilinde oldukça önemli noktaların yapılması halinde gereken her nokta üzerinde de durulmaktadır. Stüdyoda gergin anların olması ile beraber son bölümünde dahi merak konusu olmayı başarmıştır.

Yaşanan tüm öykülerle insanlık dersinin verilmesinin ardından hemen hemen her noktada fazlasıyla durulmaktadır. Öyle ki yapılan detaylı çalışmaların yani sıra hemen hemen her noktada da fazlasıyla durulmaktadır. Bununla beraber son dakika kapsamında sosyal medyanın en merak edilen çifti için yarın neler olacağı pek fazlasıyla bilinmemektedir. Bununla beraber gereken her detayı aynı zamanda internet platformu kapsamında da öğrenmeniz oldukça mümkündür.