Esra Erol şimdi yandı, programı yayından bile kaldırılabilir! Hakaret, iftira, özel hayatın gizliliği her şey yaşandı!

ATV’de yayınlanan Esra Erol'da programında geçtiğimiz günlerde işlenen bir konu yargıya taşındı. Esra Erol’un programı bu iddialar sonrası yayından bile kaldırılabilir.

Televizyon 18.06.2021 - 16:29 18.06.2021 - 17:14 Volkan Arık

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programı ile ilgili bomba gibi bir iddia gündeme düştü. Özellikle bugünkü programın açılışında da mahkeme kararının okunması ile birlikte Esra Erol'da programı yayından kaldırılıyor mu sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki ne oldu, Esra Erol'da bitiyor mu? Esra Erol ve konukları hakkında hakaret, iftira, Özel hayatın gizliliği gibi birçok farklı suçundan dava açıldı.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programında sular Durulmuyor. Esra Erol'da 18 Haziran 2021 yeni bölüm başlangıcında mahkeme kararının okunduğunu gören izleyiciler büyük şok yaşadı. Mart ayında yayınlanan bir olayla ilgili alınan mahkeme kararına göre canlı yayında hem sunucu Esra Erol tarafından hem de canlı yayında bulunan konuklar tarafından iftira atıldığı öne sürüldü. Peki Esra Erol'da programı yayından kaldırılıyor mu? Esra Erol hakkında bu iddialar gerçek mi?

esra-erol-simdi-yandi-programi-yayindan-bile-kaldirilabilir-hakaret-iftira-ozel-hayatin-2

ESRA EROL'UN KONUKLARI DAVA AÇTI

ATV’nin gündüz kuşağının en çok izlenen programlar arasında yer alan Esra Erol'da dava şoku ile karşı karşıya kaldı. Bugün programın açılışında verilen bilgilere göre Esra Erol'un programında Mart ayında işlenen bir konuda konuklardan birine karşı haksız ithamlarda bulunması nedeniyle savcılık dava açtı. Aynı zamanda program ve ithamda bulunan kişiler arası hakkında özel hayatın gizliliğini ihlal, iftira ve hakaret gibi daha birçok suçtan dava açıldığı iddia ediliyor.

MAHKEME ESRA EROL'UN PROGRAMININ YAYINDAN KALDIRABİLİR

Esra Erol'da 18 Haziran 2021 tarihli canlı yayınında program açılışında mahkeme kararı okundu. Programın açılışında böyle bir kararı gören izleyiciler ise Esra Erol'da yayından kaldırılıyor mu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Aslında bugüne kadar Esra Erol'da programında işlenen konu ve konuklar hakkında defalarca şikayetler yapılmış aynı zamanda Radyo Televizyon Üst Kurulu'na da şikayet bildirimleri gönderilmişti. Program şu an için yayından kaldırılmadı ancak mahkemede yargılamanın devam ettiği biliniyor. Yani kısa süre içerisinde Esra Erol'da hayranlarına kötü haber gelebilir ve program yayından kaldırılabilir.

esra-erol-simdi-yandi-programi-yayindan-bile-kaldirilabilir-hakaret-iftira-ozel-hayatin-1

MÜGE ANLI GİDİYOR DERKEN ESRA EROL GİDEBİLİR

Bir süredir ATV’de deprem olduğu Müge Anlı'nın yerine Esra Erol'un gün boyunca program yapacağı konuşuluyordu. Ancak Esra Erol'da programı ile ilgili gündeme gelen bu iddialar sonrasında Müge Anlı gidiyor derken Esra Erol gidebilir ve ATV’de köklü bir değişiklik yaşanabilir. Şu an için kesinleşmiş bir durum yok ancak sosyal medya kullanıcıları da programda yaşanan birçok olaya Tepki göstermeye devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@