Esra Erol reytinglerde rekor kırıyor! Herkes Esra Erol'un sırrını merak ediyor! En çok

  • Program konuklarını nasıl seçtiği,

  • Başarısını nasıl devam ettirdiği,

  • Özel yaşamı ve iş dengesini nasıl kurduğunu haberimizden öğrenebilirsiniz.


Açıklamalarını sosyal medya üzerinden yapan Esra Erol bir kez daha kendine hayran bıraktı. Özellikle program konuklarının seçiminde tanınan öncelik taktir topladı.

Esra Erol Açıklamaları Gündemde Deprem Etkisi Oluşturdu


Bilindiği üzere ekranlarda Esra Erol’da formatı üzerinden devam eden pek çok farklı program bulunmaktadır. Bu neden yüzünden rekabet oldukça yükseklerden seyretmektedir. Buna karşın Esra Erol en uzun soluklu programı devam ettiren isim olarak yolunu sürdürmektedir. Bu da otomatik olarak başarının sırrının ne olduğunu merak ettirmektedir.

Normal şartlar altında sunucular rakiplerine göre hamle belirlemektedir. Esra Erol yaptığı açıklamalarda bu gibi bir yöntemi olmadığını vurgulamıştır. Başarılı isim rakip olarak gördüğü tek ismin kendi olduğunu da belirtmiştir. Durum bu şekilde olduğu için yapılan her çalışma bir önceki başarıyı ekarte etmek üzerine olmaktadır. Belki de programın;

  • Reytinglerinin yüksek olması,

  • Uzun süreden bu yana devam etmesi,

  • Her daim ilginç konuları işlemesinin nedeni de aynıdır.


Merak Edilen Soruları Yanıtladı


Esra Erol canlı yayın şaşkınlıklarının ne olduğu sorusunu da açık yüreklilik ile yanıtlamıştır. Takip edenlerin bildiği üzere başarılı sunucunun programlarında insanları hayrete düşüren olaylar yaşanmaktadır. Bir yandan güldürürken bir yandan şok eden olaylar bu da gerçek olamaz dedirtebilmektedir.

Esra Erol bu zamana kadar en çok şaşırdığı konuğunun ise genç bir kızla ilgili olduğunu dile getirmiştir. Programa katılan genç bir kız daha önce görmediği ve tanımadığı hayali bir sevgiliye sahiptir. Hatta genç kız bu sevgili için kendi ailesini terk etmiştir. Görüp tanımadığı hayali sevgilisinin annesi ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Açıklanan olay Esra Erol’un en çok hayrete düştüğü konuk olarak kaydedilmiştir.

Ciddi Bir Ekip Çalışması Yapılıyor!


Merak edilen Esra Erol’da canlı yayın başarısı hakkında da farklı açıklamalar gelmiştir. Esra Erol, programın gücü ve yüzü olarak bilinmektedir. Meydana gelen durumlar karşısında gösterdiği duruş sayesinde milyonların sevgilisi olmuştur. Ancak işin arka yüzünde oldukça ciddi bir ekip çalışması bulunmaktadır.

  • İçerik hazırlayanlar,

  • Kameramanlar,

  • Sunucular,

  • Uzman kişiler programa destek vermektedir.


Başarılı sunucu elde edilen sonuçların ekibin kalitesine bağlı olduğuna işaret etmektedir. Buradan da yıllardan bu yana yayınlarına devam ettiği için herkesin alanında uzman olduğu sonucu çıkmaktadır. Üstelik Esra Erol, konuklarına da iş vermesi ile tanınmaktadır. Herkesin tanıdığı ve evlenmek için eski yayınlara katılan Caner bunlardan sadece biridir.

Esra Erol Konuk Seçimindeki Sırrı da Açığa Çıkardı


Canlı yayın konukları pek çok vatandaşı hayrete düşüren açıklamalar yapmaktadır. Bu da insanların otomatik olarak Esra Erol konukları nasıl seçiliyor merakları doğmasına neden olmaktadır. Konuk seçiminden önce Esra Erol, günlük milyonlarca başvuru geldiğini vurgulamaktadır. Başvuruların değerlendirilmesi için bile oldukça ciddi bir ekip çalışması gerçekleştirilmektedir.

Bazı kişiler başvurduklarından hemen sonra canlı yayına alınmaktadır. Burada torpil gibi bir durum söz konusu bile değildir. Esra Erol sadece çocuk problemi olması halinde konuklara öncelik verildiğinin altını çizmektedir. Bu da program içeriklerinin çocuklara ayrı bir ilgi gösterdiğini ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede özellikle kaybolan çocuklar kısa süre içerisinde bulunup ailelerine teslim edilebilmektedir.