Esra Erol'da 2 Haziran 2021 canlı yayında reji hakaretleri biplemekten yoruldu! Hülya-Mehmet Karayılan olayı ne?

Esra Erol'da 2 Haziran 2021 canlı yayın izleyenler Hülya-Mehmet Karayılan olayı karşısında şoke oldu. Peki Esra Erol'da Hülya Karayılan olayı ne?

Televizyon 02.06.2021 - 19:08 02.06.2021 - 19:31 Volkan Arık

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programının ekrana taşıdığı konular hayatın içinden konuları olduğu için her gün izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Her gün farklı konuları işleyen ve birbirinden ilginç hayat hikayelerini ekranlara taşıyan programda bugün de oldukça ilginç anlar yaşandı. Özellikle Esra Erol'da 2 Haziran ATV canlı yayına Hülya-Mehmet Karayılan olayı damga vurdu. Taraflar canlı yayın sırasında birbirlerine hakaretler yağdırırken adeta reji küfür ve hakaretleri biplemekten yoruldu. ATV Esra Erol'da 2 Haziran son Bölümde yaşananlar ve Hülya Mehmet Karayılan olayının detayları haberimizde…

Esra Erol'un keyifli sunumu ile her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Esra Erol 2 Haziran 2021 yeni bölümüyle bugün ekranlara geldi. Canlı yayının sona ermesinin hemen ardından izleyiciler de Esra Erol'da 2 Haziran bugünkü bölüm tekrarı full izle tekrar izle seçeneklerini araştırmaya başladı. Çünkü Esra Erol'da programında bugün İşlenen konular adeta izleyicilerin ağzını açık bıraktı. Özellikle Hülya Karayılan ve Mehmet Karayılan konusu çiftin birbirleri ile olan ilişkisinin dışına çıkıp üçüncü kişilere sıçrarken herkes yaşananları şaşkınlıkla izledi. Peki 2 Haziran Esra Erol'da son bölümde neler oldu? Esra Erol'da Hülya Karayılan Mehmet Karayılan olayı nedir?

esra-erolda-2-haziran-2021-canli-yayinda-3

Esra Erol'da Hülya Karayılan-Mehmet Karayılan olayı ne?

Küsleri barıştıran, boşanmak isteyen çiftlerin boşanmasına yardımcı olan Esra Erol'da programında yeni bir çift olayı gündeme geldi. Esra Erol'un programına başvuran Hülya Karayılan, eşiyle bir süredir ayrı yaşadıklarını eşinin annesinden korkusu yüzünden kendisine geri dönemediğini iddia etti. Eşinden boşanmak için programa katıldığını söyleyen Hülya Karayılan aralarının bozulması konusunda kayınvalidesini suçladı kayınvalidesinin hiçbir zaman kendisini kabullenmediğini söyledi. Hülya Kara yılanın yanında bulunan kardeşi has hatun ise eniştesi ve eniştesinin annesi ile ilgili söyledikleri ile adeta ağızları açık bıraktı. Karşı tarafın da telefonla canlı yayına bağlanması ile birlikte stüdyoda Olanlar oldu.

esra-erolda-2-haziran-2021-canli-yayinda-reji-hakaretleri-biplemekten-yoruldu-hulya-mehmet-karay-5

Taraflar birbirine hakaretler yağdırdı

Esra Erol'da 2 Haziran 2021 canlı yayında Hülya Karayılan ve Mehmet Karayılan birbirleri ile yüzleşirken iki tarafta birbirlerine hakaretler yağdırdı. Hülya Karayılan eşinin kendisinden ayrılıp evi terk ettikten sonra annesinin baskısı ile yeniden bir araya gelmediğini ve şu anda da başka bir kadınla İmam nikahlı olarak beraber yaşamaya başladığını iddia etti. Mehmet Karayılan ise şu anda İmam nikahlı bir birlikteliği olmadığını ancak boşandıktan sonra bir kadınla evlenmek istediğini dile getirdi. Hülya karayılan eşinin ihanetini belgeleyen fotoğrafları da canlı yayına verirken kayınvalidenin telefona bağlanması ile birlikte stüdyoda sert rüzgarlar esmeye başladı. Özellikle kayınvalidenin ve Hülya Karayılan'ın birbirlerine olan hakaretleri nedeniyle reji sık sık konuşmaları kesmek zorunda kaldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@