Esra Erol'da çok üzücü haber. Esra Erol'da Köksal ve Dönüş çiftinin 20 yaşındaki kızları Naciye Nur Agil, Ziyarettin Agil tarafından kaçırıldı mı? Kendisi 20 yaşında olan Nur, kendinden 26 yaş büyük olan Ziyarettin Agil tarafından kaçırıldı mı? Ziyaretti

Esra Erol'da çok üzücü haber. Esra Erol'da Köksal ve Dönüş çiftinin 20 yaşındaki kızları Naciye Nur Agil, Ziyarettin Agil tarafından kaçırıldı mı? Kendisi 20 yaşında olan Nur, kendinden 26 yaş büyük olan Ziyarettin Agil tarafından kaçırıldı mı? Ziyarettin Agil, kendinden 26 yaş küçük kızla evlendi. Nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça!Esra Erol'da şok eden olay!Esra Erol'da büyük şok! ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da 20 Ocak 2020 Pazartesi günü yürekleri burkan anne ve baba! Köksel ve Dönüş çiftinin 20 yaşında Üniversite öğrencisi Naciye Nur, kendinden 26 yaş büyük Ziyarettin Agil tarafından kaçırıldı mı? Ancak Naciye Nur, hayat benim hayatım diyerek yardım etmek isteyen Esra Erol'u çileden çıkarttı. Naciye Nur hangi bölümde okuyor, hangi üniversite de merak ediliyor.

Tarım Kredi İndirimini Yaptı! Etin Kilosunu 89,90 TL'ye Düşürdüğünü Açıkladı! Tarım Kredi İndirimini Yaptı! Etin Kilosunu 89,90 TL'ye Düşürdüğünü Açıkladı!


Servis Şöfürüyle kaçtı!

Kızı Üniversiteye gidebilmek için herşeyini veren baba, Kocaeli Üniversite öğrencisi kızın babası. Kız servis şoförüne kaçarak evleniyor. Ancak babası kayıp başvurusu, Cimer herkese ulaşmak için tüm mücadeleyi verdi ancak karşısında aile cüzdanı fotoğrafı görünce şok oldu.Kendinden büyük kızı var!20 yaşında Üniversite öğrencisi Naciye'yle evli olan Ziyarettin, 46 yaşında ve eşinin kendinden büyük kızı var. 18 yaşından beri Ziyarettin'le görüşen Naciye, herkesin sabrını taşırdı. Naciye ben kocamı çok seviyorum diyerek 3 yıldır tanıdığı ve iki yıldır evli olduğu kişiyi korudu.Esra Erol'u izleyenler en çok anne Dönüş ve baba Köksal'a üzüldü.