Esra Erol'da 26 şubat neler oldu sorusunun yanıtı Esra Erol'da son bölüm izle Esra Erol'da 26 şubat tek parça izle yazarak gerek youtube üzerinden gerekse de kanalın resmi sitesinden izleyebilirsiniz. Esra Erol samimi sunumu ve sağlam duruşu sayesinde T

Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Dikkat, tarih erkene çekildi! Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Dikkat, tarih erkene çekildi!
Esra Erol'da 26 şubat neler oldu sorusunun yanıtı Esra Erol'da son bölüm izle Esra Erol'da 26 şubat tek parça izle yazarak gerek youtube üzerinden gerekse de kanalın resmi sitesinden izleyebilirsiniz.

Esra Erol samimi sunumu ve sağlam duruşu sayesinde Türk halkı tarafından sevilmektedir. Uzun zamandan bu yana devam eden programı yine aynı nedenlerden ötürü izlenmektedir. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da sadece kayıpları bulmakla kalmayıp ailevi sorunları da çözümlemektedir.

Program her yeni bölümünde inanılmaz gelişmeler yaşanmasına neden olmaktadır. Özellikle canlı yayında gerçekleştirilen yüzleşmelerden sonra olayların akışı bir anda değişmektedir. Tarafların birbirine karşı olan tutumunu kontrol altında tutan Esra Erol böylece iş hakarete varmadan sıkıntıları gidermeye çalışmaktadır. Usta isim aynı zamanda programa katılan konukları en iyiye yönlendirme vazifesini de üstlenmiş durumdadır.

Esra Erol'da Son Bölümde Neler Oldu?


Esra Erol'da son bölümde yine oldukça ilginç gelişmeler yaşanmıştır. Yayını izleyenler özellikle DNA testi sonuçları açıklanmadan önce adeta nefeslerini tutmaktadır. Programa son zamanlarda gündem olan ikili Aytaç ve Büşra’dır. İzleyenleri hayrete düşüren olay Büşra’nın kocasını bırakarak onun arkadaşı olan Mustafa’ya kaçması ile başlamıştır.

Aytaç’ın ortaya attığı iddialardan sonra Esra Erol Büşra’yı canlı yayına getirmiştir. Yüzleşmeleri oldukça tansiyonlu geçen ikilinin boşanması için elden gelen tüm imkanlar kullanılmaktadır. Çünkü Aytaç’tan iki çocuğu olan Büşra hamiledir ve çocuk Mustafa’dandır. Esra Erol anlaşmalı boşanma adına gereken adımların atılması yönünde telkinler vermiştir. Konunun ilerleyen günlerde nihayete ermesi beklenmektedir.

Esra Erol'da Olay Yaratan Gelişmeler


Program yüzleşmelerin yanı sıra kayıplarla da dikkat çekmektedir. Esra Erol'da canlı yayınına katılım gösteren binlerce kişi kayıplarını aramaktadır. Sercan’ın tam 12 yıldan bu yana görmediği annesi de bunlardan biridir. Sercan’ın annesinin Esra Erol tarafından bulunması stüdyoda sevinç gözyaşlarının tutulamamasına neden olmuştur. İlk buluşmalarından sonra yeniden yayına gelen ikili aralarında pek çok konuşulmamış konuya açıklık kavuşturmuştur.

Milyonlar tarafından merak edilen konulardan biri de 18 yaşındaki Zeynep’tir. Kendisinden uzun zamandan bu yana haber alınamayan 18 yaşındaki genç kız hakkında inanılmaz iddialar bulunmaktadır. Ortada büyük de bir şüphe olduğu için konu hakkında titizlikle bir ekip çalışması yürütülmektedir. Programı ilerleyen bölümlerinde 18 yaşında olan Zeynep’le ilgili gelişmeler yaşanması beklenmektedir.

Birbirinden farklı gelişmelerin yaşanması nedeni ile Esra Erol'da 26 Şubat bölümü izleyenlerde adeta şok etkisi yaratmıştır. Bu neden yüzünden yayını kaçıranlar anında nasıl izleyeceklerini araştırmaya başlamışlardır. Bu konuda sizler için farklı öneriler sunabiliriz.

Yayını kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler tüm bölümleri Esra Erol'da Youtube hesabı üzerinden bulabilmektedir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan program kesit videoları da bu alandan yayınlamaktadır. Üstelik hesaba abone olmadan videoların izlenmesi de mümkündür. Kaçan bölümleri izlemek isteyenler için bir diğer önerimiz ise resmi ATV internet sitesidir. Burada da hem son bölüm hem de geçmiş dönemlerde ekranlara gelen bölümler yayınlanmaktadır.

Esra Erol'da Canlı İzleme Seçenekleri Nelerdir?


Yayını anında seyretmek isteyenler Esra Erol'da canlı izleme olanaklarını kullanmalıdır. Televizyon erişiminiz bulunuyorsa hafta içi her gün 16:20’de ATV ekranlarını açarak yayını takip edebilirsiniz. Ancak günümüz hayat şartları iş ya da farklı nedenler yüzünden televizyon erişimlerini kısıtlamıştır. Bu neden yüzünden canlı yayınlar internet üzerinden de seyredilebilir hale getirilmiştir.

Geçtiğimiz zamanlarda ATV resmi internet sitesinin altyapısı güncellenmiştir. Bu sayede hem yüksek kalitede hem de donma sorunu yaşanmadan canlı yayınlara erişim hakkı tanımlanmıştır. Siz de vermiş olduğumuz gün ve saatlerde resmi internet sitesi üzerinden canlı yayınlara bağlanabilirsiniz. Canlı yayın erişimleri bilgisayarlardan da akıllı cihazlardan da sağlanabilmektedir.