Esra Erol'da Ayten Korkmaz olayı ne? Matara aşkında son perde, barışacaklar mı, ayrılacaklar mı?

Esra Erol'da Ayten Korkmaz olayı sosyal medyanın gündeminde. Kendisinden 22 yaş küçük Mustafa için 27 yıllık eşini terk eden Ayten Korkmaz olayının detayları…

Televizyon 08.06.2021 - 15:15 08.06.2021 - 15:20 Volkan Arık

Hafta içi her gün ATV’de izleyici ile buluşan Esra Erol programında Her gün farklı ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Esra Erol'da programına Ayten Korkmaz olayı damga vurdu. Ayten Korkmaz programa eşini aramak için ve barışmak için katılmıştı. Canlı yayında anlattıkları ile herkesin ağzını açık bırakan Ayten Korkmaz eşinin geri dönmesini ve yeniden beraber yaşamayı istediğini söyledi. Peki Esra Erol'da Ayten Korkmaz olayı ne? Esra Erol'da Ayten Korkmaz olayı son durum ne?

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programına başvuran 60 yaşındaki Ayten Korkmaz gündeme damga vurdu. Ayten Korkmaz programda yaptığı açıklamada 27 yıllık eşini matarasına açarken aşık olduğu Mustafa Korkmaz için terk ettiğini ve evlendiklerini anlattı. Kendisinden 22 yaş küçük eşini çok sevdiğini söyleyen Ayten Hanım, Mustafa'nın kendisini terk ettiğini ve geri dönmesini istediğini anlatmıştı. Esra Erol'da Ayten Mustafa Korkmaz olayı sosyal medyanın da gündemine otururken özellikle Ayten teyzemin “mataramı Açması için yardım istedim Aşık Oldum” sözleri viral oldu. Peki Esra Erol'da 8 Haziran son bölümde neler yaşandı? Esra Erol'da Ayten Korkmaz olayı son durum ne?

esra-erolda-ayten-korkmaz-olayi-ne-matara-askinda-son-perde-barisacaklar-mi-ayrilacaklar-mi-2

ESRA EROL'DA AYTEN KORKMAZ OLAYI NEDİR?

Esra Erol'da 8 Haziran bugünkü bölümde Ayten Korkmaz eşi Mustafa Korkmaz'ın geri dönmesini istediğini tekrar etti. Mustafa Bey ile ilişkisini anlatan Ayten Hanım, Eşinin kendisine Leylam diye hitap ettiğini bir aydan beri eşinin yolunu gözlediğini söyledi. Mustafa Bey'e çok miktarda para gönderdiğini de söyleyen Ayten Korkmaz artık hayatının kocasından ibaret olduğunu anlattı. Telefonla canlı yayına bağlanan Mustafa Korkmaz ise Ayten hanıma geri dönmeyi düşünmediğini onun ve kızının yüzünden başının belaya girdiğini söyledi.

esra-erolda-ayten-korkmaz-olayi-ne-matara-askinda-son-perde-barisacaklar-mi-ayrilacaklar-mi-2

AYTEN KORKMAZ MUSTAFA KORKMAZ OLAYI SON DURUM

Mustafa Korkmaz için 27 yıllık eşini terk eden Aytan Korkmaz eşinin stüdyoda yaptığı açıklamalar sonrasında gözyaşlarına boğuldu. Mustafa Korkmaz'ın kendisini kandırdığını söyleyen Ayten teyze aynı zamanda yüklü miktarda ödeme yaptığını söylediği eşinin stüdyoya gelmesi için diretti. Ancak Mustafa Bey de boşanmak istediğini ve kesinlikle geri dönmeyi düşünmediğini söylüyor. Mustafa Korkmaz Ayten Korkmaz olayı Esra Erol'da programında bugün de devam ediyor. Fakat her iki tarafta farklı görüşlerde olduğu için hala net bir sonuca varılmış değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@