Esra Erol'da bir rezalet daha! Kocası oğlunun kız arkadaşıyla kaçtı! Fadime'nin eşi Ali oğlu Hüseyin'in kız arkadaşı Kerime Eper'le kaçtı ve..

Esra Erol'da bir rezalet daha. Ali Akdere yaşında 48 yaşında adam kendisinden 18 yaş küçük Kerime Eper'le kaçtı.

Gündem 12.11.2020 - 21:47 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Esra Erol'da bir rezalet daha. Ali Akdere yaşında 48 yaşında adam kendisinden 18 yaş küçük Kerime Eper'le kaçtı. Kerime Eper isimli kızı 4 ay gelin olarak eve kaçırdılar. Gelini olarak Kerime Eper'i kabul eden Ali Akdere, gelini alıp kaçtı. Canlı yayında Fadime Hanım büyük bir isyan etti.

Kerime Eper'e ulaşıldı!Hayat bizim hayatımız sizene diyen Kerime Eper, Esra Erol'o şok bir cevap verdi. Fadime'nin eşi Ali Akdere ve Kerime Eper ayrıca mutlu olduklarını diyerek Fadime hanıma bir çok olay yaşattı.

Fadime hanım dayak yiyor!

Fadime hanım, sık sık dayak yediğini ve telefonla aradığı eşi Ali Akdere, böbreği alınması nedeniyle para istediğini de retetti. Ancak Ali Akdere isimli kişinin ailesi de oğlunun kız arkadaşıyla kaçmasını onayladı.

Aynı evde yaşadıklarını ikna etti!Esra Erol'da canlı yayında programa katılan Kerime Eper, Ali Akdere'nin gelini olmadığını dile getirdi. 4 ay aynı evde oğlunun sevgilisi olduğunu da kabul etmeyen Eper, canlı yayına yansımayan bir çok çirkin konuşma nedeniyle edilen küfürlerle canlı yayın sürekli olarak kesildi. Son sözü sorulan Kerime Eper, Hüseyin'le hiç bir şey yaşamadığı ben o eve Ali Akdere'nin kuması olarak geldiğini dile getirdi. Ayrıca Kerime Eper, 15 yıl Ali Akdere ile aşk yaşadığını dile getirdi.

Gelin olarak 4 ay yaşadı!

Hüseyin'in dedesine 4 ay dede diyen, Ali Akdere'ye baba diyen Kerime Eper, Fadime'ye yayına çıkmaması için tehdit ettiği de ortaya çıktı. Hastanede başında yatarım ne olur canlı yayına çıkma diyen Kerime Eper'de Fadime'ye şok bir suçlama da bulundu.

Rezaletin sonu bitmiyor!Esra Erol'da Kerime Eper'de Fadime hanımı suçladı. Fadime hanıma sen de benim erkek kardeşimle berabersin diyerek ortalığa bir bomba daha bıraktı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@