Esra Erol'da bitti mi? ATV Esra Erol'da sezon finali ne zaman?

ATV Esra Erol'da bitti mi? Esra Erol'da ne zaman sezon finali yapıyor? Esra Erol sezon finali yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Televizyon 25.06.2021 - 17:36 25.06.2021 - 17:36 Volkan Arık

Ünlü sunucu Esra Erol'un sunumu ile hafta içi her gün ATV’de yayınlanan Esra Erol'da ilginç hikaye ve konuları ile izleyicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Uzun zamandan beri ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan yarışmanın yeni sezonu ise 7 Eylül 2020 gününden itibaren ekranda idi. Esra Erol 2020-2021 sezonunda da reyting başarısı açısından iyi bir sezon geçirmişti. Peki Esra Erol'da sezon finali ne zaman? Esra Erol bitiyor mu?

ESRA EROL'DA BİTTİ Mİ?

7 Eylül 2020 tarihinde başlayan Esra Erol'da yeni sezon bugün itibariyle sona eriyor. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ekranlara veda etmeye hazırlanan program Yaklaşık 3 ay boyunca izleyiciyle buluşmayacak. İlginç hikayeleri ile her gün izleyenleri ekran başına kilitlemeyi Başaran programı sezon finali yapıyor olması hayranlarını üzdü.

esra-erol-simdi-yandi-programi-yayindan-bile-kaldirilabilir-hakaret-iftira-ozel-hayatin-1

ESRA EROL NE ZAMAN SEZON FİNALİ YAPACAK 2021?

Eylül ayından bu yana ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan reytinglerde de güzel bir başarı yakalayan Esra Erol'da programı bugün ekrana veda ediyor. 26 Haziran 2021 günü sezon finali yapan programda Bugün hem Yeni konular işleniyor hem de daha önceden programa konuk olmuş ve hayatı değişmiş olan izleyicilerin görüntüleri ekrana veriliyor.

ESRA EROL 2021 YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Esra Erol sezon finali sonrasında birçok izleyici ise yeni sezonun şimdiden araştırmaya başladı. Esra Erol'da 2021 yeni sezon ne zaman başlayacak, Esra Erol ne zaman ekrana dönecek gibi soruların yanıtı herkes tarafından merak ediliyor. Henüz Esra Erol'un yeni sezon yayın tarihi açıklanmadı ancak Eylül ayında yeniden ekranlarda olması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@