Esra Erol'da hafta içi günlerde gündem yaratan konulara ev sahipliği yapmaktadır. Programa katılımcılar halkın içerisinden sorunları herkes tarafından bilinmesini sağlamıştır. 24 Şubat yayını da bu minvalde devam etmiştir. Canlı yayında meydana gelen gelişmeler adeta izleyenlerin ağzını açık bıraktırmıştır.

Kavuşma anlarının yanı sıra aile içi sorunlar yüzünden de program şoke eden sahnelere tanıklık edilmesini sağlamıştır. Bir sonraki günde olacaklar bundan ötürü milyonlar tarafından merak edilmiştir. Esra Erol'da canlı yayını ATV ekranlarından tüm dünya ile paylaşılmaktadır.

Konu ve gündem yaratan konukları ile Esra Erol'da canlı yayını ATV adresinden seyredilebilmektedir. Program ekranlara hafta içi her gün gelmektedir. Yayın saati ise 16:20 şeklindedir. Canlı yayına geçilmeden hemen önce önceki günler hakkında kısa bilgilendirmeler yapılmaktadır. Devam eden konular başlamadan önce de aynı şekilde ilerleme sağlanmaktadır. Bu sayede konuların unutulmamasının yanı sıra ilk kez seyredeceklere de bilgi kazanımı verilmiş olmaktadır.

Canlı yayının ilk bölümünde yeni isimlere yer verildiği bilinmektedir. Yeni konuklar programın ilerleyen zaman dilimlerinde konuya göre kendilerine yeniden yer bulabilmektedir. Özellikle bir yayın içerisinde bulunabilen kayıplar söz konusu olduğunda bu gibi sonuçlar görülmesi mümkündür. Normal şartlar altında ilerleyen zaman dilimlerinde çözümüne yaklaşılmış olan konu ve konuklar aracılığı ile yayın devam ettirilmektedir.

Esra Erol'da Canlı Yayınındaki Gelişmeler


Yeni bölümde Esra Erol'da konuları da yenilenmiştir. Yayına katılan Aytaç isminde genç adam karısının ortadan kaybolduğunu ifade etmiştir. Üstelik genç adam karısı ile arasında herhangi bir sorun olmadığının da altını çizmiştir. Sadece bir telefon alınmadığı için genç adamın karısı evden kaçmıştır.

Programın ilerleyen bölümlerinde genç adamın karısının Mustafa isminde bir adama kaçtığı ortaya çıkmıştır. Canlı yayına bağlanan Mustafa’nın annesi ise şok edici açıklamalarda bulunmuştur. Üstelik Mustafa Aytaç’ın çocukluk arkadaşlarından biridir. Canlı yayında meydana gelen gelişmeler bir sonraki günün konusunun da merak edilmesine neden olmuştur. Üstelik Büşra çocuklu bir kadındır.

Esra Erol'da Canlı İzleme Seçenekleri Nelerdir?
Esra Erol'da canlı izlemek isteyenlerin vermiş olduğumuz saatlerde ATV kanalını açması gerekmektedir. Artık kaliteli televizyon kanalları yayınlarını sadece televizyonlar aracılığı ile gerçekleştirmemektedir. Altyapı güncellemeleri sayesinde yayınlar online olarak da takip edilebilir hale gelmiştir.

ATV, online bakımdan teknik altyapısı en iyi olan kanallardan biridir. Bu sayede canlı yayınları takip etmek için internet sistemlerini de kullanabilirsiniz. İnternet sistem kullanımı için bilgisayarlardan akıllı cep telefonlarına kadar hemen tüm cihazlar tercih edilebilmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey kanalım resmi internet sitesi üzerinden canlı yayın bölümüne tıklamaktır. Böylece hem Esra Erol'da programını hem de kanalın diğer içeriklerini internet aracılığı ile ekranlarınıza getirebilirsiniz.

Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Esra Erol'da 24 Şubat tekrarlarını online sistemlere yüklenmiş durumdadır. Ekranlara gelen son bölümde adeta içerikleri değiştirecek gelişmeler yaşanmıştır. Bu neden yüzünden program kısa süre içerisinde internet üzerinden izlenmeye uygun hale getirilmiştir.

Siz de son bölümü kaçıranlardansanız internet üzerinden ücretsiz ve kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. İnternet yayınları için farklı sitelerin tercih edilmesi de mümkündür. Özellikle Esra Erol'da resmi video paylaşım sitesi hem yayınlar hem de açıklamalar kapsamında tercih edilmektedir. ATV resmi internet sitesi üzerinden de bölümler kesintisiz olarak verilmektedir. Yeni bölüm için ise perşembe günü yayın saatinin beklenmesi gerekecektir. Perşembe günü pek çok olay nihayete kavuşacağa benzemektedir.