Esra Erol'da İlknur Biryan olayı saç baş yoldurdu! TikTok fenomeni 7 çocuğunu bırakarak başkasıyla kaçtı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la programında her gün ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Bu gün ise izleyiciler Esra Erol'da İlknur Biryan olayı nedir, İlknur Biryan kimdir sorusunun yanıtı

Televizyon 15.06.2021 - 14:04 15.06.2021 - 14:09 Volkan Arık

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve Milyonlarca kişi tarafından da yakından takip edilen Esra Erol'da 15 Haziran 2021 yeni bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Özellikle 24 Mayıs tarihinde evinden ayrılan TikTok fenomeni İlknur biryan olayı izleyicilerin ilgisini çekmiş durumda. Esra Erol'da programına Samsun'dan katılan Ali Biryan 7 çocuğunun annesi İlknur Biryan’ın 24 Mayıs tarihinde evden ayrıldığını ve bir daha geri dönmediğini söyledi. Telefonla canlı yayına bağlanan İlknur Hanım'ın söyledikleri ise Esra Erol'u çılgına çevirdi.

Esra Erol'da 15 Haziran 2021 yeni bölüme katılan Ali Biryan, 24 yıllık eşi ve 7 çocuğunun annesi olan İlknur Biryan’ın 24 Mayıs tarihinden itibaren kayıp olduğunu söyledi. Eşinin başka birisiyle kaçtığını söyleyen Ali Biryan’ın, Esra Erol ve ekibinden yardım istedi. Eşini çok sevdiğini söyleyen ve geri dönmesini istediğini dile getiren Ali Biryan canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. TikTok fenomeni olduğu öğrenilen İlknur Biryan’ın nerede olduğu Esra Erol'da ekibi tarafından araştırılırken kısa süre içerisinde İlknur Hanım canlı yayına bağlandı.

DAHA ÖNCE DE EVDEN KAÇMIŞ

Ali Biryan, eşinin daha önce de evden kaçtığını belirtirken sevgisinden ve aşkından dolayı eşinin bu kaçmalarına sesini çıkartmadığını söyledi. Hem stüdyoda bulunan konuklar hem de Esra Erol bu sözler karşısında şaşkına döndü. Çok geçmeden telefonla canlı yayına bağlanan TikTok fenomeni İlknur Biryan ise söyledikleri ile adeta herkesin ağzını açık bıraktı.

esra-erolda-ilknur-biryan-olayi-sac-bas-yoldurdu

TİKTOK FENOMENİ İLKNUR BİRYAN ESRA EROL'U ÇILGINA ÇEVİRDİ

Tiktok'ta birçok videosu bulunan ve fenomen haline gelen İlknur Biryan’la aynı uygulamadan tanıştığı Eşref Timur ile kaçtı. Telefonuna canlı yayına bağlanan kadının söyledikleri Hem Esra Erol'u hem de izleyicileri şaşkına çevirdi. En büyüğü 21 yaşında olmak üzere 7 çocuğu bulunan İlknur Hanım eşinin kendisini tütün parasına başka işlere gönderdiğini iddia etti ve kendi isteği ile Eşref'in yanına kaçtığını itiraf etti. 25 Mayıs tarihinden itibaren kendisine yeni bir hayat bulduğunu söyleyen İlknur Biryan 7 çocuğunu da görmek istemediğini dile getirdi. Çocuklarını ve eşini terk ederek başka bir erkeğe kaçan kadının özellikle çocuklarını görmek istemediğini söylemesi ünlü sunucu Esra Erol’u çılgına çevirdi.

esra-erolda-ilknur-biryan-olayi

BOŞANMA KARARI ALDI

TikTok fenomeni İlknur Biryan Çocuklarını ve eşini istemediğini söylerken bunları duyan Ali Bey ise eşinden boşanma kararı aldı. Diğer yandan Eşref Timur'un da iki çocuk babası olduğu öğrenilirken canlı yayına bağlanan adam daha önce Tiktok'tan tanıştığı Tokatlı bir kadını da kaçırdığını söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@