Esra Erol'da yeni kepazlik! Esra Erol'da Ömer isimli adam, 21 yıllık eşi Zekiye'yi aldattı! Aldattığı kişi olan Serap hamile bıraktığı iddia edildi! Canlı yayına eşinden boşanmak için gelen Ömer rezil rüsva oldu! Ömer Serap'a yardımsever olmak için ev tut

ŞOK'ta Kahvaltılık İndirimi: Fiyatı 12,95 TL'ye Düşmüşken Almak Lazım! ŞOK'ta Kahvaltılık İndirimi: Fiyatı 12,95 TL'ye Düşmüşken Almak Lazım!
Esra Erol'da yeni kepazlik! Esra Erol'da Ömer isimli adam, 21 yıllık eşi Zekiye'yi aldattı! Aldattığı kişi olan Serap hamile bıraktığı iddia edildi! Canlı yayına eşinden boşanmak için gelen Ömer rezil rüsva oldu! Ömer Serap'a yardımsever olmak için ev tuttuğu ve eşini aldatarak Serap'ı hamile bıraktığı ortaya çıktı! Ancak Zekiye'den boşanmak için stüdyoya gelen Ömer şok etti! Ömer Serap'ın bebeğinin başkasından olduğunu dile getirdi!

Ömer Zekiye ile yüzleşti! Ancak..

Esra Erol'da eşi benzeri görülmemiş haber! ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında 15 Şubat tarihinde yine rezalet vardı. Esra Erol'da akıllara durgunluk veren olayda 21 yıllık karı koca boşanmak üzere stüdyoya geldi. Ancak Ömer hem kendini rezil etti hem Esra Erol'a teşekkür etti! 21 yıllık eşinden yardımseverlik yaptım Serap'a ev tuttum diyerek hamile bıraktığını itiraf etti! Ancak gelişen olaylar sonrası Ömer bebeğin kendinden olmadığını iddia etti! Akıllara durgunluk veren olayda Esra Erol'da şaştı kaldı ancak Ömer stüdyoyu terk etmek zorunda kaldı!

Ömer şaşırdı!Türkiye bu skandalı konuşuyor! Esra Erol'da 15 Şubat 2021 pazartesi yayınlanan bölümde eşinden boşanmak için gelen Ömer, aldattığı kişi Serap'ı suçluyarak eşimi seviyorum barışmak istiyorum bu bebek benden değil diyerek şok etti!

Ömer stüdyoyu terk etti!Ömer Serabın duruna acıdığını ev tuttuğunu ve mobilya aldığını itiraf etmesi ardından hamile bırakması üzerine ben yardımseverlik yaptım dedi. Esra Erol'un sen nasıl insansın sözleri sonrası "Eşini aldatıyorsun, sonra genç bir kadına yardım ettim diyorsun ama onu da hamile bırakıyorsun" bu nasıl insanlık sözleri sonrası Ömer stüdyoyu terketmek zorunda kaldı!

Serap Stüdyoya geliyor!Esra Erol'un Serap'ın çok masum olduğunu düşündüğünü söylemesi üzerine "Yarın stüdyoya geliyorum, Ömerle ilgili herşeyi anlatacağım diyerek Ömer'in gerçek yüzünü göstereceğini söyledi.

Herkesi çıldırtan hamilelik sorusu!Esra Erol'da asıl ahlaksız bunla da bitmiyor! Avukat hanımın Ömer'e sorduğu "Erkek adamın kaç eşi olur" sorusuna cevap vermeyen Ömer herkesi çıldırtan o açıklamayı yapıyor! "4 Ayda bir kadın nasıl hamile kalır" sorusu üzerine Esra Erol ve stüdyodakiler çileden çıkıyor!