Esra Erol'da oldukça ilginç konu ve konukları ile birlikte hata içi günlerde ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. 16:20 itibari ile canlı yayına başlayan programda bu hafta adeta şok edici gelişmeler yaşanmıştır.

Esra Erol'da oldukça ilginç konu ve konukları ile birlikte hata içi günlerde ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. 16:20 itibari ile canlı yayına başlayan programda bu hafta adeta şok edici gelişmeler yaşanmıştır. Ancak olayın anlaşılabilmesi için;

  • Salih,

  • Mevla,

  • Nilüfer kimdir bilinmesi gerekmektedir.


Olayın başlaması Hayriye Uysal’ın canlı yayına çıkmasına denk gelmektedir. Acılı anne, kızının evli ve üç çocuk sahibi olan Salih Kaya isimli bir adama kaçtığını söylemiştir. Ahlaka uygun olmayan bu sapkın ilişki herkesi ayağa kaldırmıştır.

Mevla, Aldığı Kararla Şok Etkisi Yarattı


Durum karşısında şaşıran Esra Erol kısa süre içerisinde hem Salih Kaya’yı hem eşi Mevla’yı hem de Nilüfer’i canlı yayına çıkarmıştır. Esra Erol canlı yayın süresi boyunca;

  • Nilüfer’in evine geri dönmesi gerektiğini,

  • Salih ne Mevla’nın boşanması gerektiğini vurgulamıştır.


Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar da bu yönde olmuştur. Ancak Mevla’dan kimsenin beklemediği bir açıklama gelmiştir. Sapkın bir ilişkinin içine düşen kadın kocası Salih’i affettiğini açıklamıştır. Bunun üzerine hem stüdyo hem de ekran başında bulunan seyirciler adeta şok yaşamıştır.

Mevla son karar aşamasından sonra programı terk etmiştir. Ancak her şey sonlandı derken olaylar adeta yeniden başlamıştır.

Salih’i Affeden Mevla Yeniden Canlı Yayına Geldi!


Esra Erol'da canlı yayın konuklarından biri olarak Mevla yeniden kendini göstermiştir. Programda Mevla’yı gören herkes yeniden şaşırmıştır. Üstelik genç anne gittiğinden daha beter bir haldedir. Gözyaşlarını tutamayan kadın başına gelenleri dramatik bir şekilde aktarmıştır.

  • Evine döndüğünde yeni bir yaşama adım attığını zannettiği,

  • Ancak değişen bir şey olmadığını,

  • Sapkın ilişkinin yeniden başladığını söylemiştir.


Cuma günü Esra Erol'da canlı yayınını terk eden Mevla için sadece bir gün işler yolunda gitmiştir. Ertesi gün Salih ile Nilüfer’in ilişkisi kaldığı yerden devam etmeye başlamıştır. Üstelik bu durumdan evde yaşayan üç çocuğun psikolojisi de olumsuz olarak etkilenmektedir. Başına gelenlere inanamayan Mevla Esra Erol'da canlı yayınında yeniden yardım istemiştir. Fakat bu kez işler pek de istediği gibi devam etmemiştir.

Ortalık Karıştı


Mevla’nın canlı yayına gelmesinden sonra işler yeniden karışmıştır. Zira Nilüfer’in annesi Hayriye Hanım da durumdan şikayetçidir. Buna karşın Salih ve Nilüfer cephesinden olumlu bir adım gelmiş değildir. Canlı yayında sağlanan bağlantılar Salih ve Nilüfer’in hayatlarına bu şekilde devam etmek istediklerini net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Mevla, durum üzerine Esra Erol'da ATV canlı yayınında kararından dönmüştür. Daha cuma günü eşi ile yeni bir hayata başlamak istediğini söyleyen genç kadın boşanmak istediğini açıklamıştır. Genç kadın Salih’in açıklamalarını da programda belirtmiştir. Salih, çocuklar için evliliği devam ettiririm dedim ama yapamam şeklinde konuşmuştur. Bu da Nilüfer’e döndüğünün kesin kanıtlarından biridir.

Mevla Esra Erol’dan Yardım İstedi!


Esra Erol'da ATV ekranlarındaki gelişmeler Mevla’nın aslında boşanmak zorunda kaldığını da göstermektedir. Halbuki geçtiğimiz hafta içerisinde Esra Erol zaten boşanma konusunda ısrar etmiştir. Üstelik Mevla da ona onay vermesine karşın sonrasından sözünden dönmüştür. Bu neden yüzünden Esra Erol ilk gelen boşanma isteğinde yardımcı olamayacağını belirtmiştir.

Esra Erol'dan aldığı yanıtla şok olan Mevla gözyaşlarına boğulmuştur. Uzun ikna çabalarından sonra Esra Erol karar değiştirmiştir. Boşanma konusunda Mevla’ya yardımcı olarak onu bu evlilikten kurtaracağını belirtmiştir. Esra Erol'da bu tür olaylar karşısında kadınların ekonomik olarak desteklenmesini de sağlamaktadır. Mevla’nın boşanma sürecinin ne şekilde ilerleyeceği halen bilinmemektedir. Davanın açılmasından sonra konu yeniden gündeme taşınacağa benzemektedir.