Ünlü oyuncu Pelin Karahan'dan tartışma yaratan çıkış geldi!

Bir zamanlar Kanal D'de yayınlanan gençlik dizisi Kavak Yelleri ile ünlenen Pelin Karahan'dan tartışma yaratan sözler!

GQ'ya Mabel Matiz Tepkileri Dinmiyor! Sosyal Medyada Ünlülere İkiyüzlüsünüzTepkisi! GQ'ya Mabel Matiz Tepkileri Dinmiyor! Sosyal Medyada Ünlülere İkiyüzlüsünüzTepkisi!

Bir döneme damga vuran Kavak Yelleri dizisinde Aslı karakterine hayat veren ve bu diziyle ünlenen Pelin Karahan estetik açıklamasıyle fişekleri üzerine çekmeyi başardı. İki çocuk annesi olan Pelin Karahan, önceki gün bir lansmana katıldı ve orada dikakt çekici açıklamalar yaptı.

0x0-pelin-karahan-estetigin-dozunu-kacirdi-eski-halinden-eser-yok-1570456595442

Bir ödnem aldığı kiloları vermeye çalışan Pelin Karahan estetik açıklamasıyla tartışma yarattı. Pelin Karahan'a estteikli kadınlar ve oyuncular için söylediği sözler sonrası kendi estetikleri hatırlatılınca "Benim minik botokslarım var" dedi.

Pelin Karahan estetik yaptıranalar için "Oyunculara yakıştırmıyorum" "Estetikli kadınlarının çocukları bile kendilerine benzemiyor." dedi.

Pelin Karahan, "Ufak dokunuşlarla bambaşka kadın olmayı ben de istemem. Oyunculara da yakıştıramıyorum. Kimin, neye ihtiyacı var bilmiyorum ama ben de kendimde küçük bir çukur gördüm ama olsun. Bu bana ait bir şey, burayı doldurursam ve bu çeneyi büyütürsem ben bambaşka bir kadın olacağım. Çok estetikli kadınlara bakın, çocukları kendilerine benzemiyor. Haksız mıyım?" dedi.