Et reyonunda öyle bir indirim yapıldı ki duyan şaşıp kalıyor. Tavuk, kırmızı et, balık ve diğer ürünlerde fiyatlar düştü. 67 TL'ye bile et almak mümkün. İşte marketin güncel et fiyatları ve Ekim ayında indirime dair detaylar...

Et fiyatları kısa süreliğine indirime girdi. Hal böyle olunca indirimle ilgili olumlu gelişmeler yaşanıyor. Peki hangi et 67 TL'den satışa sunuldu? Fiyat listesine haber sitemizden ulaşabilirsiniz.  Migros, zincir marketler arasında önemli bir atılım yaparak tüketicilere müjdeli bir haberle geldi. Kırmızı et ürünlerinde büyük bir indirim kampanyasına imza attı ve indirim oranları, yüzde 65'e vararak, dikkatleri üzerine çekti. Bu kampanya, et ürünlerini almayı planlayanlar için büyük bir avantaj oluşturuyor ve artık et ürünleri daha bütçe dostu fiyatlarla sofralara geliyor.

Kampanya 2 Gün Sonra Bitecek!

Bu dikkat çekici indirim sayesinde, Migros'ta kırmızı et ürünlerindeki fiyatlar önemli bir düşüş gösterdi. Bu %45 oranında olan avantaj, sınırlı bir süre, yani 2 gün boyunca geçerli. Bu süre zarfında et ürünlerini daha uygun fiyatlarla alabileceksiniz.

kırmızıettt

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Bu olağanüstü indirimle, Migros'ta et reyonları adeta bir yoğunluk merkezi haline geldi. Kaliteyle birlikte uygun fiyatı bir araya getiren bu kampanya, kırmızı et severler için bulunmaz bir fırsat. Migros, bu stratejisiyle, diğer zincir marketlere de bir mesaj gönderiyor: rekabet artık daha da kızışacak.

Kırmızı Ette Fiyatlar Daha Çok Düştü

Son dönemlerdeki ekonomik zorluklar ve artan fiyatlar karşısında, zincir marketlerin yaptığı bu tür indirimler, tüketicilere adeta bir moral kaynağı oluyor. Özellikle kırmızı et fiyatlarındaki bu büyük düşüş, et tutkunları için sevindirici bir haber. İster dana eti, ister sucuk, isterse köfte; et ürünlerini bu kampanya sayesinde daha ekonomik bir şekilde satın alabileceksiniz.

Migros Et Fiyatları (16 Ekim)

Migros'un kırmızı ette sunduğu bazı fırsat fiyatları şunlar:

  • Dana But Sotelik için Kg başına 391,41 TL
  • Hindi Dilimli Göğüs (750g) için 119,90 TL
  • Dana Tas Kebaplık için Kg başına 474,90 TL
  • Apikoğlu Sucuk Kg fiyatıyla 890,00 TL
  • Tekirdağ tarzı köfte (320g) için 112,90 TL
  • İzgara köfte (320g) için 112,90 TL
  • Taze Piliç Baget için Kg başına 67,12 TL
  • Dana Sucuk ise 59 TL
  • Dana Hamburger Köftesi (330g) için 93,42 TL