Ev Hanımı Olan ve Para İhtiyacı Olanlara 3 Banka Birleşti ve Yeni Bir Kampanya Yaptı, 30.000 TL Ödenecek

Ev Hanımı Olan ve Para İhtiyacı Olanlara 3 Banka Birleşti ve Yeni Bir Kampanya Yaptı, 30.000 TL Ödenecek. Son dakika haberi olarak 3 banka duyuru paylaştı. işte detaylar...

Ekonomi 23.07.2021 - 22:34 23.07.2021 - 22:34 Vural Pars

Ev Hanımı Olan ve Para İhtiyacı Olanlara 3 Banka Birleşti ve Yeni Bir Kampanya Yaptı, 30.000 TL Ödenecek. Son dakika haberi olarak 3 banka duyuru paylaştı. Ev Hanımlarına 3 Banka 30.000 TL Kredi Verecek. Ev hanımlarına, 3 banka 30000 TL kredi kampanyası başlattı. Ev hanımı olan kişilere bu üç banka üzerinden 30.000 TL kredi nasıl alınır, sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 

Ev hanımı olan kişilerin ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda banka kredi notunun yüksek olmasıyla birlikte vereceğimiz bu üç banka üzerinden 30.000 TL kredi alabileceklerdir. Daha önce bir banka, çalışmanız varsa ve ev hanımı, insanız, bu krediyi kullanabilirsiniz. Ev hanımı olan kişilerin kredi kullanabilmeleri için kredi notu en az 1200 ve üzerinde olması şartı vardır. Ayrıca diğer bankalardan kullanmış oldukları kredi kartları varsa bu kredi kartlarında da güncel, gecikmelerin olmaması gerekiyor. Kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bu üç banka üzerinden 30000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirsiniz. 

Akbank Ev Hanımlarına 30.000 TL Kredi 

Bu banka üzerinde bir hesabınız varsa veya Akbank'ın kredi kartını kullanıyorsanız, banka şubelerine gitmeden 30.000 TL'ye kadar kredi onayı alabilirsiniz. Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu olarak yapılacak bu kredi kampanyasında kredinizi internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz. Bu bankada hesabı olan kişilerin hesapları üzerine, alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte kredi başvurularını, online Akbank direkt üzerinden yapacaklardır. Akbank, ev hanımı olan müşterilere bu krediye online olarak vereceği için kredi için herhangi bir gelir belgesi talep etmeyecektir. Kredinizi oturduğunuz yerden mobil uygulama üzerinden kullanabileceksiniz.

QNB Finansbank Ev Hanımlarına 30.000 TL Kredi 

QNB Finansbank üzerinden ev hanımı olan kişilerin kredi kullanabilmeleri için bankadan ilk olarak kredi onayı almaları gerekiyor. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve SMS atarak hemen bu bankadan 30000 TL, onayı alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonumuzdan bir mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek buraya TC kimlik numaralarını yazıp mesajı: 50 30 numarasına göndererek SMS kredi başvurusunda bulunabilirler. Sms ile kredi başvurusunda bulunan kişilerin, anında kredi onayı almaları durumunda, onaylanan tutar kadar kredilerinde en yakın Finansbank şubelerinden sadece kimlikleriyle birlikte kullanabileceklerini söyleyebiliriz. 

ev-hanimi-olan-ve-para-ihtiyaci-olanlara-3-banka-birlesti-ve-yeni-bir-kampanya-yapti-30000-tl-od1

Denizbank Ev Hanımlarına 30.000 TL Kredi 

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı da yazdıktan sonra bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Kredi başvurusu yaptığınız zaman sizlere anında kredi sonucu gelecektir. Denizbank, ev hanımı olan müşterilere 30000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay verecektir. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi onayı alırsanız, onaylanan tutar ile birlikte kimliğinizi de yanınıza alarak en yakın DenizBank şubesine gidip buradan ev hanımı da olsanız kredi kullanabiliyorsunuz. Denizbank'ın vermiş olduğu, ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade yapılır ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Kredi faiz oranları ise sizin kendi kredi notumuza göre değerlendirilecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@